ВІДДІЛ ОСВІТИ Старокостянтинівської районної державної адміністрації

 

Протягом 2016 року проводилася робота над реалізацією завдань щодо забезпечення належних умов для здобуття повної середньої освіти. У районі функціонує 35 загальноосвітніх навчальних закладів, в яких навчається 2706 учнів. До першого класу зараховано 258 дітей, що на 20 менше проти минулого навчального року.

Мережа дошкільних навчальних закладів складає 28 одиниць, в яких виховується 694 дитини віком від 3 до 6 років. 240 дітей п’ятирічного віку охоплено підготовкою до школи.

Парк шкільних автобусів нараховує 22 транспортні одиниці. Виконання в районі програми "Шкільний автобус" дає можливість підвозити до місць навчання і додому 263 педагогічних працівники та 1080 школярів і дітей дошкільного віку. Придбано автобус на умовах співфінансування у рівних частках з обласного та районного бюджету, який передано в Великомацевицький НВК.

Для всіх учнів організовано гаряче харчування, 1299 школярів харчується безкоштовно – це учні початкових класів та учні пільгових категорій, діти учасників АТО.

Комп’ютеризовані всі загальноосвітні навчальні заклади, що складає 61 навчально-комп’ютерний комплекс або 469 персональних комп’ютерів. До мережі Інтернет підключено 33 школи району.

У районних олімпіадах брало участь 709 учнів – переможців шкільних олімпіад. За рішенням журі предметних олімпіад переможцями визнано 187 учнів.

За результатами участі в районних олімпіадах найбільшу кількість призових балів отримали педагогічні колективи: Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ст., – І місце, Староостропільського НВО, – ІІ місце, ІІІ місце колективи  Миролюбненської, Григорівської, Воронковецької ЗОШ І-ІІІ ст. та Пашковецького НВК. Серед навчальних закладів І-ІІ ступенів найкращі результати показали учні Поповецького та Вишнопільського НВК.

У ПЗОВ "Калинівка" при підготовці до оздоровчого сезону виконано значний об’єм робіт з різних джерел фінансування на загальну суму 936,8 тис.грн.

Всього упродовж трьох змін у закладі оздоровлення і відпочинку оздоровлено 311 дітей та підлітків, з них 277 – учні районних загальноосвітніх навчальних закладів. За кошти сільських рад оздоровлено 111 дітей.

Завершуються роботи по будівництву паливної із встановленням твердопаливних котлів у Радковецькому НВК на умовах співфінансування з Державного фонду регіонального розвитку – 806,6 тис.грн. та районного бюджету – 89,62 тис.грн. Протягом звітного періоду використано – 783,2 тис.грн.

Проведено ремонти у навчальних закладах району:

  • капітальний ремонт горищного перекриття з утепленням, заміною покрівлі, облаштуванням водостічних труб і ринв у Самчиківській ЗОШ І-ІІІ ст. – 1070,0 тис.грн.;
  • капітальний ремонт спортивної зали Губчанського НВК – 83,1 тис.грн.;
  • капітальний ремонт спортивного залу Поповецького НВК – 48,8 тис.грн.;
  • капітальний ремонт покриття підлоги першого та другого поверхів Миролюбненської ЗОШ І-ІІІ ст. – 184,3 тис.грн.;
  • заміна покрівлі двох корпусів Воронковецької ЗОШ І-ІІІ ст. – 1021,5 тис.грн.;
  • капітальний ремонт харчоблоку та обідньої зали Великомацевицького НВК – 561,6 тис.грн.;
  • заміна покриття підлоги у Староостропільському НВО, Поповецькому НВК, Немиринецькій, Веснянській ЗОШ І-ІІІ ст. – 104,4 тис.грн. з районного бюджету та 27,7 тис.грн. залучено спонсорських коштів.

Завершено роботи по капітальному ремонту покрівлі з утепленням горищного перекриття корпусу № 2 Бутовецької ЗОШ І-ІІІ ст., на які з державного бюджету виділено та освоєно 470,1 тис.грн.

Господарським способом замінено димову трубу у Стецьківському НВК та газовий котел Великочернятинської ЗОШ І-ІІІ ст.

У навчальних закладах замінено на металопластикові 69 вікон на суму 185,5 тис. грн та 31 двері на суму 256,4 тис.грн., а саме: у Староостропільському НВО 42 вікна і 12 дверей, у Поповецькому НВК 6 вікон та 2 дверей, у Григорівській ЗОШ І-ІІІ ст. 2 дверей, у Морозівській ЗОШ І-ІІ ст. – 21 вікно та 6 дверей, у Бутовецькій ЗОШ І-ІІІ ст. 6 дверей, у Веснянській ЗОШ І-ІІІ ст. 2 дверей, у Немиринецькій ЗОШ І-ІІІ ст. 1 двері. За рахунок спонсорських коштів замінено 2 дверей у Самчиківській ЗОШ І-ІІІ ст. та 28 вікон у Поповецькому НВК.

Благодійним фондом "Розвиток рідного Поділля" закуплено меблі для облаштування їдальні Левківської ЗОШ І-ІІ ст. на суму 7905 грн. Бутівецькій ЗОШ І-ІІІ ст. передано 35 комплектів парт.

скачать софт
Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Травень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Погода