ЕКОНОМІКА І ПІДПРИЄМНИЦТВО

УКРАЇНСЬКО-БІЛОРУСЬКИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ

 

21 липня 2017 року о 10:00 в ТПП України, в рамках офіційного візиту в Україну президента Республіки Білорусь відбудеться Українсько-Білоруський економічний форум.

Програма заходу включає пленарну частину, в якій будуть висвітлені стан, перспективи та пріоритетні напрямки українсько-білоруського економічного та інвестиційного співробітництва, умови та переваги ведення бізнесу в Україні та Білорусі. Під час форуму також відбудуться чергове засідання Українсько-Білоруської консультативної ради та B2B перемовини між представниками ділових кіл України та Білорусі.

Співорганізатори форуму – ТПП України, ТПП Республіки Білорусь, Посольство Республіки Білорусь в Україні. Партнери: Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Міністерство аграрної політики України, Міністерство закордонних справ України.

У разі зацікавленості до 17 липня необхідно підтвердити свою участь, зареєструвавшись за посиланням: https://docs.google.com/ forms/d/e/1FAIpQLSc5O7XpIVCx-i0UVFQV0dENOKPDVylz _GkLH ttY-AOuFRxutw/viewform

Участь у заході – безкоштовна.

За додатковою інформацією звертайтеся до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України за тел.: (044) 461-98-07 та e-mail: bgn-ier@ucci.org.uabea-ier@ucci.org.uaboi-ier@ucci.org.ua.

Представників ЗМІ просимо акредитуватися за телефоном +38 (044) 584-28-36 та за електронною поштою press@ucci.org.ua.

 


ПРОГРАМА РОЗВИТКУ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

У СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОМУ РАЙОНІ

на 2017-2018 роки

 

Рішення сесії районної ради

________________________________________________________________________________________________________________________

Інформація про виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Старокостянтинівському районі на 2015-2016 роки

 

Рішення сесії

 __________________________________________________________________________________________________________

Форум «Укрлегпром: Промисловий діалог з Урядом»

Програма Всеукраїнського Форуму «Укрлегпром: Промисловий діалог з Урядом»

Анкета учасника Всеукраїнського Форуму «Укрлегпром: Промисловий діалог з Урядом»

________________________________________________________________________________________________________________________

Семінар на тему: "Системи антикорупційного менеджменту за стандартом ISO 37001" в межах 10-го Всеукраїнського з’їзду якості "Якість як національна ідея України"

 

Зразок заявки на участь у 10-му Всеукраїнському з’їзді якості

___________________________________________________________________________________________________________

Україна - учасник Міжнародної спеціалізованої виставки ''ЕКСПО-2017''

_______________________________________________________________________________________________________________________ 

Міжнародні виставково-ярмаркові заходи у 2017 році

(пропозиції країн організаторів станом на 01 липня 2016 року)

________________________________________________________________________________________________________________________

До уваги товаровиробників!

 Проект „Купуй товари Хмельниччини”

Положення проекту „Купуй товари Хмельниччини”

 Зразки заяв на участь у Проекті „Купуй товари Хмельниччини” суб'єктів господарювання

___________________________________________________________________________________________________________

II Енергетичний Конгрес

 30 травня 2017 року у місті Київ (Fairmont GranD Hotel Kyiv, вул. Набережно-Хрещатицька, 1) відбудеться II Енергетичний Конгрес.

Енергетичний Конгрес – найбільш актуальний і впливовий захід з питань українського ринку традиційної та відновлювальної енергетики, а також енергетичної ефективності.

Учасниками Конгресу будуть українські та зарубіжні виробники енергії, енергоаудитори, директори з маркетингу та розвитку бізнесу, перші особи профільних міністерств, міжнародні інвестори, представники Єврокомісії та ЗМІ.

Більше інформації на сайті - http://noblesfortune.com/calendar/2017/2-energy-congress/.

 

Контактна особа – Уляна Медуха (067) 320-01-69

 

II Енергетичний Конгрес

 

Запрошення на II Енергетичний Конгрес

________________________________________________________________________________________________________________________

Польсько-Східна конференція PUIG Lub-Invest

 Повідомляємо, що Польсько-Українська Господарча Палата є організатором проведення другої Польсько-Східної конференції PUIG Lub-Invest, яка відбудеться 8 червня 2017 року в Люблінському Конференц-Центрі в м. Любліні (Республіка Польща). Співорганізаторами заходу є мер міста Любліна Кшиштоф Жух і Маршалек Люблінського воєводства Славомир Сосновський.

У конференції візьмуть участь близько 250 осіб з Польщі, України, Білорусі, Молдови, Грузії, Азербайджану, Казахстану, Литви, Угорщини і Словаччини. Будуть присутні представники влади Польщі і України, а також представники бізнесу, фінансових структур, засобів масової інформації, наукових кіл та інститутів підтримки підприємництва.

Ця вкрай важлива подія для польсько-східніх економічних відносин стане можливістю для поглиблення знання в галузі торгівлі, інвестицій і міжнародних фінансів, а також основою для створення партнерських відносин з представниками бізнесу з багатьох країн.

Крім того, у 2017 році місто Люблін святкує 700-річчя свого існування, що стане додатковим стимулом і дозволить ознайомитися з досягненнями та здобутками цього унікального міста та його багатокультурної традиції.

Програма заходу розроблена на основі двох тематичних розділів, один з яких буде присвячений польським учасникам під гаслом: «Напрямок Схід - шанси, можливості, співпраця» і включатиме питання торгівлі, експорту та інвестицій на східні ринки. Друга частина під назвою «Польща - привабливий партнер для підприємців і інвесторів зі Сходу» розрахована для іноземців. Особливу увагу буде присвячено аналізу інвестиційних можливостей на території Республіки Польща, юридичних і податкових аспектів, які стосуються реєстрації діяльності в Польщі і Європі, сертифікації товарів і пропозиції спеціальних економічних зон.

Участь в Конференції безкоштовна, витрати на транспорт і проживання фінансуються учасниками.

___________________________________________________________________________________________________________

Реєстр зарубіжних компаній-експортерів харчової продукції до КСА

 Інформуємо, що наразі Саудівська організація продовольства та медикаментів (СОПМ) формує реєстр зарубіжних компаній-експортерів харчової продукції, зокрема риби та інших водяних тварин.

Згідно з нововведеннями, підприємства-експортери рибної продукції та контролюючі органи, що відповідають за рибні ресурси, мають можливість зареєструватися на сайті СОПМ, вказавши таку інформацію:

  • назва компанії - експортера зазначеної продукції;
  • контролюючий орган, що здійснює реєстрацію компанії, а також є відповідальним за рибні ресурси;
  • наукові назви та види риби (торговельні назви, стать та види), виробництво яких пропонується на експорт.

Сайт СОПМ для реєстрації: www.sfda.gov.sa/ar/food еsегvісеs/Раgеs/FЕRS1.аspх.

Водночас, повідомляємо, що інформація щодо умов та механізмів встановлення, зняття тимчасової заборони на експорт яловичини, птиці та виробів з них, а також умови акредитації суб’єктів, що планують здійснювати підприємницьку діяльність на території КСА розміщена на сайтах: www.sfda.gov.sa/en/food/about/adminstration/mangement.

___________________________________________________________________________________________________________

Щодо виставки «Import Goods Fair 2017»

За інформацією Посольства України в Республіці Корея, 22-24 червня 2017 року в м.Сеул, Республіка Корея за сприяння Міністерства торгівлі, промисловості та енергетики Республіки Корея проходитиме виставка імпортованих товарів «Import Goods Fair 2017».

Корейська асоціація імпортерів (КОІМА) готова надати українській стороні на безоплатній основі стенд розміром 9 кв.м (3 м на 3 м) для презентації на зазначеній виставці можливостей українських виробників, що мають потенціал для експорту своїх товарів на корейський ринок. За потреби, плата стягуватиметься лише за доступ до електроенергії, телефонної комунікації та Інтернету.

Більш детальна інформація про подію доступна за посиланням www.igf.co.kr.

Контакти посольства: 21, Ітевон-ро 45 гіл, Йонгсан-гу, м. Сеул, 140-893, Республіка Корея; тел.: (82-2) 790 56 96; факс: (82-2) 790 56 97; e-mail: emb_kr@mfa.gov.ua; web: http://www.korea.mfa.gov.ua.

________________________________________________________________________________________________________________________

 Щодо сприяння експорту української продукції

З метою просування українського експорту та залучення інвестицій в економіку України інформуємо про зацікавленість чеської фірми «DOMESTAV s.r.o.» щодо поставок з України наступної продукції: - ламелі для каркасу ліжка з смереки , ялини, сосни тополі або вільхи. Мінімальна кількість: 40-50 кубічних метрів в місяць. Розміри: ширина – 60, 70, 80, 90, 100 мм; довжина – 950 - 1000 мм або 1850-2000 мм; товщина 22 мм. Якість: відсутність посиніння, сук до 1/3 ширини ламелі, відсутність смоли на деревині. Замовник надає перевагу сухим матеріалам – 48 кубічних метрів на одну вантажівку, укладених один на один, або вологий матеріал – 34 кубічних метрів на одну вантажівку, укладені один на один. Більш детальна інформація за посиланням: www.domeslav.cz електронна пошта: skoupa@domeslav.cz; тел.: + 420 548 212 169, моб.: + 420 773 331 130, адреса підприємства «DOMESTAV s.r.o.»: Spitalka 23, 602 00, Brno.

______________________________________________________________________________________

ТОВ «СП «Стан-Комлект» – велика верстатоторгівельна та інжинірингова компанія, зацікавлена у встановленні ділових контактів з підприємствами Хмельницької області

На виконання доручення КМУ від 22.12.2015 р. №48812/1/1-15 до листа ТОВ «СП «Стан-Комлект» від 03.12.2015 р. №311/1 інформуємо. ТОВ «СП «Стан-Комлект» – велика верстатоторгівельна та інжинірингова компанія, зацікавлена у встановленні ділових контактів з підприємствами Хмельницької області, які потребують термінової модернізації, впровадження сучасних технологій, оптимізації технологічних циклів, оснащення обладнанням, забезпечення сервісної підтримки та навчання персоналу. Головний офіс компанії знаходиться у м.Київ.

_____________________________________________

До уваги вітчизняних суб’єктів господарювання!

В Україні реалізується проект, який дозволяє отримати біометан і органічні добрива щляхом переробки сільськогосподарських біомас. Конкретніше про проект компанії «METENER LTD».

Додаток 1

Додаток 2

 ________________________________________________________________________________________________________________________
Закон “Про охорону праці”.
Кодекс законів про працю України (КЗоТ). Глава XII. ПРАЦЯ ЖІНОК.
Типове положення "Про охорону праці".
Закон “Проохорону праці”

Переглянути

 


 


 

скачать софт
Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Електронний каталог соціальних послуг Старокостянтинівського району

Переглянути детальну інформацію

енергоефективний калькулятор

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених статтями 5, 19, 27 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Календар
    Липень 2017    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Погода