Промо-тур для інтернет-блогерів на Старокостянтинівщині

Промо-тур для інтернет-блогерів на Старокостянтинівщині

16 грудня 2020 року / 1 119 переглядів

Сьогодні село Самчики та місто Старокостянтинів відвідали група блогерів, які беруть участь у промо-турі для інтернет-блогерів задля підтримки та популяризації внутрішнього туризму в Україні, зокрема на Хмельниччині.

У селі Самчики екскурсійну групу запросили у садибу-маєток, організували майстер-клас Самчиківського розпису. Зустрічав гостей на Старокостянтинівщині заступник голови райдержадміністрації Олександр Коваль.

В умовах карантину усі знають, яка криза спіткала наш туризм у цьому році. Міністерство культури та туризму, влада вирішили підтримати галузь і включили в перелік можливих проектів підтримку внутрішнього туризму.

Інна Величко – керівник проекту інституційної підтримки Українського культурного фонду "Вишиваний шлях" очолює інформаційний промо-тур для інтернет-блогерів, вона розповідає: "Цей проект підтримується українським культурним фондом у 2020 році. Ми організували таку поїздку, мета якої популяризувати можливо не дуже відомі широкому загалу туристичні місця у тому числі і сільський зелений туризм. Ми не могли не приїхати у Самчики, аби розказати про досвід ентузіастів – людей, котрі перетворили це село на туристичну Мекку. Можливо якщо сюди буде їздити більше туристів, то знайдуться кошти на дороги, на реставрацію маєтку, на мости. Сьогодні люди можливо не дуже довіряють телебаченню, чи сюжети виходять не у той час, але є велика мережа інтернет, яка сьогодні полонила майже усіх українців і є такі особистості – блогери, яких люди знають особисто і віртуально. Люди прислухаються до їхньої думки, тому у нашій команді близько 20-ти блогерів, які долучились до проекту і популяризують саме такі туристичні маршрути на своїх сторінках. Ми їх відбирали не по дружбі а по тому, що вони роблять для суспільства і як вони ведуть свої сторінки. Серед таких відомих блогерів у нас був "Дімон Пройдисвіт" з Черкащини, група "Патріотичні екскурсії Україною", багато тревел-блогерів, які висвітлюють саме подорожі і цікаві мандрівки нашою Україною. Наш проект включає три області – Черкащину, Житомирщину та Хмельниччину. І ми ось проїхали Черкащину, Житомирщину, наразі відбувається тур теренами Хмельницької області. З допомогою пана Сергія Толстіхіна – уповноваженого представника Спілки сільського зеленого туризму на Хмельниччині, директора Туристично-інформаційного центру – ми мандруємо маршрутом, котрий нам запропонували. На хмельниччині маршрут означений Самчиками, Старокостянтиновом, далі – Гриців, Ізяслав, Антоніни, Хмельницький. Також їдемо на Бакоту, Камянець-Подільський, Меджибіж".

В Україні дедалі популярнішим стає блогерство. Для донесення своєї думки блогери використовують соцмережі, окремі блог-платформи та створюють свої сайти.

Кожен може вести блоги, можливо не кожного буде цікаво дивитися чи слухати. Немає окремої професії з університету, де навчають блогерству. Блоги ведуть політики, журналісти, письменники, лікарі, бізнесмени, фітнес-тренери та звичайні домогосподарки. Їхня аудиторія вимірюється десятками, а подекуди й сотнями тисяч підписників. А тому не можна недооцінювати вплив блогерів на суспільну думку та свідомість.

Промо-тур завершиться за кілька днів а про Самчики та Старокостянтинів, інтернет-спільнота прочитає і передивиться блоги по всій Україні та за її межами.

Тетяна Омелянюк,

газета "Життя Старокостянтинівщини"

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2021    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода
Архів
Січень 2021 (1)
Грудень 2020 (27)
Листопад 2020 (20)
Жовтень 2020 (38)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)