Соціально-відповідальний  агробізнес допомагає лікарні

Соціально-відповідальний агробізнес допомагає лікарні

17 листопада 2020 року / 682 переглядів

Ініціатива об’єднує людей та представників бізнесу навколо боротьби з епідемією коронавірусу COVID-19 у нашій країні та, зокрема, на Старокостянтинівщині.

Значні кошти задля закупівлі медичного обладнання, закупівлі медикаментів, засобів захисту для боротьби із COVID-19 виділяє сьогодні КЕРНЕЛ – одна з найбільших агрокомпаній України. Протягом року компанія неодноразово надавала допомогу Старокостянтинівській центральній районній лікарні, і сьогодні для потреб лікарні придбано та передано сучасну пральну машину, два ноутбуки та два принтери.

У заході, з нагоди передачі допомоги, взяли участь заступник голови Старокостянтинівської райдержадміністрації Володимир Богачук, директор КНП " Старокостянтинівська ЦРЛ" Людмила Гнатюк, заступник директора по виробництву ТОВ "Енселко-Агро" Володимир Ревко та керівник відділу соціальної політики «Енселко-Захід» Олена Романенко.

Людмила Гнатюк подякувала агрокомпанії за постійну допомогу закладу охорони здоров'я та висловила сподівання на подальшу плідну співпрацю.

"Те, що зараз відбувається через поширення COVID-19 стосується кожного з нас. Ми сподіваємось, що підтримка медиків та лікарень допоможе всім нам ефективніше боротись із цим недугом й підготовленими пройти епідемічний пік захворювання, тому ми націлені на системну допомогу та докладаємо зусиль, щоб забезпечити лікарні необхідним. Із Старокостянтинівською лікарнею ми на постійному зв'язку. Дізнаємося про нагальні потреби і реалізовуємо їх", – коментує Володимир Сергійович Ревко.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Грудень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Погода
Архів
Грудень 2020 (7)
Листопад 2020 (20)
Жовтень 2020 (38)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)