На Старокостянтинівщині відкрито Самчиківську амбулаторію загальної практики сімейної медицини

На Старокостянтинівщині відкрито Самчиківську амбулаторію загальної практики сімейної медицини

9 жовтня 2020 року / 2 417 переглядів

9 жовтня у с.Самчики відбулось відкриття новозбудованої амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Даний проект реалізований у рамках реалізації державної програми "Доступна медицина", що спрямована на забезпечення доступу мешканців сільської місцевості до якісної первинної медичної допомоги.

У відкритті амбулаторії взяли участь народні депутати України Сергій Мандзій та Юрій Заславський, заступник голови обласної державної адміністрації Оксана Ситницька, голова районної державної адміністрації Альона Пасічник та керуючий справами районної ради Сергій Гречковський.

Вартість проекту становить понад 8 млн. грн., частину з яких профінансовано Старокостянтинівською районною радою. Площа ділянки становить 0,21 га, забудови – 378,46 м², в тому числі амбулаторії – 361,96 м². Амбулаторія обслуговуватиме близько 2500 громадян. Для сімейного лікаря уже закуплено службовий автомобіль "Renault", що дозволить йому виїжджати у віддалені населені пункти. Окрім того, в амбулаторії передбачене окреме житло для сімейного лікаря.

Народні депутати України Сергій Мандзій та Юрій Заславський привітали усіх присутніх із важливою подією в житті громади. Вони зазначили, що на сьогодні важливим завданням для влади є запровадження стандартів якісної медицини в сільській місцевості. Також з працівниками амбулаторії обговорено проблемні питання та перспективи роботи.

Заступник голови обласної державної адміністрації Оксана Ситницька привітала медичний персонал новозбудованої амбулаторії та жителів громади із відкриттям сучасної медичної установи: "Відкриття сучасної амбулаторії – це важливий крок, який здійснено задля турботи про здоров’я громадян. Ця амбулаторія зручна, доступна, наближена до людей. Тому наразі головне завдання, яке стоїть перед всім колективом амбулаторії – на високому рівні надавати спеціалізовану медичну допомогу населенню".

У свою чергу голова районної державної адміністрації Альона Пасічник подякувала керівництву держави за створення належних умов як для пацієнтів, так і для лікарів та надання якісних медичних послуг в сільській місцевості. Особливі слова вдячності прозвучали на адресу підрядної організації за якісне виконання будівельних робіт.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Архів
Жовтень 2020 (30)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)