Об'єднані громади – складова реформи децентралізації

Об'єднані громади – складова реформи децентралізації

2 жовтня 2020 року / 508 переглядів

1 жовтня у с.Старий Остропіль відбулась інформаційно-роз'яснювальна зустріч із виборцями громади на тему "Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади; місцеві вибори 2020 року".

Захід проведено в рамках проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні "Підтримка належного врядування в об'єднаних громадах як складової реформи децентралізації", метою якого є підтримати належне врядування в новоутворених об‘єднаних громадах шляхом покращення обізнаності місцевих мешканців і підвищення спроможності органів місцевого врядування в контексті реформи децентралізації в Україні.

У заході взяли участь голова районної державної адміністрації Альона Пасічник та заступник голови райдержадміністрації Олександр Коваль.

Тренери проекту розповіли громадськості Остропільщини про нові можливості для ОТГ в рамках реформи децентралізації, нові органи місцевого самоврядування та їхні повноваження в ОТГ, виборчу систему та організацію перших виборів в ОТГ.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Листопад 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Погода
Архів
Листопад 2020 (15)
Жовтень 2020 (38)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)