Дорогі Старокостянтинівці!

Дорогі Старокостянтинівці!

19 вересня 2020 року / 1 034 переглядів

Від усього серця вітаю вас з 811-ю річницею з дня заснування нашого рідного міста.

Наше місто Старокостянтинів— дійсно старе місто, до того ж, має унікальну історію, розкішну старовинну архітектуру та лежить в дуже гарній місцевості — біля злиття двох рік, Случі та Ікопоті.

Усі ми дуже любимо Старокостянтинів, адже тут ми живемо, працюємо, ростимо дітей, радіємо життю, саме в ньому живуть наші рідні та дорогі люди.

За всю історію існування міста тут зросло, вчилося, працювало не одне покоління видатних людей, які зробили чималий вклад у його розбудову. Я щиро дякую їм за це!

З перших років існування Старокостянтинів відрізняється особливим патріотизмом городян – любов’ю до своєї Батьківщини. Підтвердженням цьому є те, що чимало Героїв Старокостянтинівщини віддали своє життя за мир та спокій у державі. Низький їм уклін та щира шана!

Сьогодні молоде, активне та небайдуже покоління старокостянтинівців продовжує трудитися на благо міста, роблячи його сучасним європейським місцем.

З року в рік нарощуючи темпи, наше рідне місто продовжує рух вперед та має значний потенціал для подальшого розвитку.

Загальними зусиллями влади та громадян робиться все для його сталого зростання та розбудови, підвищення соціальних стандартів кожного громадянина.

Нехай же наше місто буде завжди квітучим і красивим. Зичу кожній родині, кожному окремому жителю щастя, здоров’я, благополуччя, впевненості у завтрашньому дні! Бажаю любити своє місто і бути в цьому прикладом для інших.

З повагою,

голова Старокостянтинівської районної державної адміністрації

Альона ПАСІЧНИК

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Листопад 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Погода
Архів
Листопад 2020 (15)
Жовтень 2020 (38)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)