Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль перебував з робочою поїздкою на Хмельниччині

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль перебував з робочою поїздкою на Хмельниччині

2 вересня 2020 року / 953 переглядів

1 вересня Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль перебував з робочою поїздкою на Хмельниччині.

Літак приземлився на Старокостянтинівському аеродромі.

Делегацію високопосадовців зустрічали голова Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитро Габінет, заступник голови Хмельницької обласної ради Валерій Лесков, голова Старокостянтинівської районної державної адміністрації Альона Пасічник.

Під час робочої поїздки до Хмельницької області Прем’єр-міністр України ознайомився з діяльністю Національної академії Державної прикордонної служби імені Б. Хмельницького та привітав курсантів із початком навчального року.

Щоб перевірити дотримання протиепідемічних заходів, з колегами-міністрами відвідав заклади освіти на Хмельниччині. Зокрема:

  • Позапланово завітали до школи №10 у Хмельницькому. Побачили, що учні та вчителі дотримуються встановлених правил. Процес організований. У закладі все зроблено за тими нормативами, що розробили МОЗ і МОН.
  • Проінспектували також Вище професійне училище №25. "Для мене особисто професійна освіта є важливою темою, адже вона є основою для промислового лідерства України в регіоні. На жаль, сьогодні промисловість як ніхто інший відчуває нестачу технічних професіоналів, що підштовхує Уряд активно запроваджувати дуальну освіту." – наголошує Денис Шмигаль.
  • Відвідали й дитячий садок у с. Давидківці Хмельницької області, збудований в межах програми Президента "Велике будівництво". Вже за кілька тижнів заклад зможе приймати дітей. Цей дитячий садок є надзвичайно важливий для населеного пункту, в якому зараз багато дітей та молоді. "У цьому є певний символізм, що українська молодь народжує тут дітей, хоче залишатися на батьківщині, виховувати їх у достойних та цивілізованих умовах. І поспілкувавшись із громадою, вкотре переконався в ефективності Президентської програми. Вона працює для людей." – зазначив Денис Анатолійович.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час робочої поїздки до Хмельницької області також ознайомився з діяльністю Державного підприємства «Новатор», яким започатковано розробку апаратів штучної вентиляції легень за швейцарською технологією.

«Підприємство «Новатор» уклало договір зі швейцарською компанією, отримавши технологію з виробництва кисневих концентраторів, які сьогодні є невід’ємною частиною протоколу лікування COVID-19. Важливо було на власні очі побачити виробництво та впевнитись, що виділені кошти йдуть на те, щоб Україна забезпечила апаратами себе й мала можливість постачати їх на експорт», — відзначив Денис Шмигаль.

Окрім виробництва медичного обладнання, за словами Прем’єр-міністра, «Новатор» також є одним із лідерів у посиленні обороноздатності України.

Українські апарати ШВЛ за швейцарською технологією — це тепер один із напрямів роботи державного підприємства «Новатор» на Хмельниччині.

Сьогодні особисто побачили виробництво та впевнились, що виділені кошти йдуть за призначенням: забезпечити апаратами Україну та здобути можливість постачати їх на експорт.

У травні цього року «Новатор» уклав договір зі швейцарською компанією, яка виготовляє обладнання світового рівня. Отримана технологія передбачає виробництво кисневих концентраторів, які сьогодні є невід’ємною частиною протоколу лікування COVID-19.

Окрім виробництва медичного обладнання, «Новатор» також є одним із лідерів у зміцненні обороноздатності України. Саме тому в урядовому законопроєкті ми внесли «Новатор» у список підприємств, які не підлягають приватизації.

Використано матеріали https://www.kmu.gov.ua/news/denis-shmigal-oznajomivsya-z-virobnictvom-aparativ-shvl-na-dp-novator, https://www.facebook.com/dshmyhal/

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Вересень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Погода
Архів
Вересень 2020 (26)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)
Квітень 2020 (77)