Навчальні заклади Старокостянтинівщини готові до початку нового навчального року

Навчальні заклади Старокостянтинівщини готові до початку нового навчального року

20 серпня 2020 року / 1 415 переглядів

20 серпня голова районної державної адміністрації Альона Пасічник спільно із начальником відділу освіти райдержадміністрації Сергієм Чернегою проінспектувала готовність Веснянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (навчається 106 учнів) та Лажівської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів (навчається 45 учнів) до початку нового навчального року. До першого класу даних навчальних закладів цьогоріч підуть 8 та 7 діток відповідно.

Під час спілкування із директорами навчальних закладів Зоєю Чепелюк та Вітою Кручок голова адміністрації Альона Пасічник особливу увагу звернула на необхідність організації повноцінного харчування дітей у школах, закупівельну ціну та якість продуктів, дотримання санітарних вимог працівниками харчоблоків, своєчасного проходження медичних оглядів вчителями та працівниками, дотримання карантинних заходів.

Із начальником відділу освіти райдержадміністрації Сергієм Чернегою обговорено питання використання господарських коштів, облік та їх розподіл, готовності котелень до роботи в осінньо-зимовий період та забезпечення їх паливом в достатній кількості, оптимізації маршрутів шкільних автобусів. Також педколективи шкіл мають організувати якісний навчальний процес, а також подбати про належну позашкільну гурткову роботу.

Загалом станом на 20 серпня завершено перевірку готовності 30 навчальних закладів Старокостянтинівщини до початку нового навчального року. Усі вони готові до Першовересня. Шкільне господарство кожного закладу чимале, а тому роботи було вдосталь – поточні ремонти класних кімнат, спортивних залів, коридорів, їдалень, харчоблоків, підготовка систем опалення до роботи в осінньо-зимовий період, облаштування пришкільних територій тощо.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Листопад 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Погода
Архів
Листопад 2020 (18)
Жовтень 2020 (38)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)