Операція

Операція "Урожай-2020": у тренді легалізація праці і зарплатні борги

21 липня 2020 року / 683 переглядів

На Хмельниччині стартувала операція «Урожай-2020», яка включає низку пріоритетних завдань для податківців краю в період збору врожаю сільськогосподарських культур, його переробки та реалізації. Відповідне розпорядження з цього приводу підписав керівник Головного управління ДПС у Хмельницькій області Віталій Лазарєв.

Метою операції є перевірка повноти нарахування та сплати податків юридичними особами, фізичними особами-підприємцями, громадянами, які є власниками земельних ділянок та власними силами обробляють земельні ділянки для отримання доходу, упередження схем ухилення від оподаткування.

Окрім організації контролю за реальним станом виплати зарплати працівникам, зайнятим в аграрному виробництві на всіх етапах, фахівці ДПС виявлятимуть нелегальних найманих осіб, залучатимуть до декларування осіб, які надають в період жнив послуги комбайнування власною технікою та обробляють з метою отримання комерційного зиску земельні ділянки понад 2 гектари.

«Не можна допускати, що у такій пріоритетній для області галузі як сільськогосподарське виробництво працювали наймані особи без оформлення належним чином трудових відносин, бо це не лише бюджетні втрати для громади і країни, але й позбавлення простих трудівників соціальних гарантій. Тому керівникам підприємств та фермерських господарств не слід ігнорувати законне право кожного працівника на офіційну зарплату. Зрештою, неухильне дотримання закону та сплата податків – це цивілізований і правильний шлях розвитку», - зауважив начальник Головного управління ДПС у Хмельницькій області Віталій Лазарєв.

Що стосується практичного етапу проведення операції «Урожай-2020», то спеціальні робочі групи з числа представників податкової служби, інших контролюючих структур, органів місцевого самоврядування області, у першу чергу, проводитимуть заслуховування керівників суб’єктів господарювання, встановлюватимуть реальну кількість працівників, задіяних у сільгоспроботах, фактичне використання сільгоспугідь, а також здійснюватимуть перевірки щодо дотримання законодавства при виплаті заробітної плати.

Нагадуємо, що громадяни, які мають у власності та/або оренді земельні ділянки понад 2 га та самостійно їх обробляють та громадяни, які надають послуги з обробітку, збору урожаю зобов’язані подати до контролюючого органу Декларацію про майновий
стан і доходи та сплатити до відповідних бюджетів (фондів) податки (внески).

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Листопад 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Погода
Архів
Листопад 2020 (15)
Жовтень 2020 (38)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)