Альона Пасічник: проведення ряду системних реформ у державі є об'єктивною необхідністю

Альона Пасічник: проведення ряду системних реформ у державі є об'єктивною необхідністю

16 липня 2020 року / 904 переглядів

15 липня голова районної державної адміністрації Альона Пасічник та заступник голови райдержадміністрації Володимир Богачук зустрілись із громадськістю Веснянської сільської ради, яка наразі приєдналась до Старокостянтинівської міської об'єднаної територіальної громади.

Під час зустрічі обговорено питання щодо децентралізації влади та проведення адміністративно-територіальної реформи, перспектив розвитку нових громад, фінансових гарантій ОТГ, вирішення земельних, соціальних питань, фінансування галузі освіти та охорони здоров’я.

Як і в інших громадах, селян турбують питання збереження місцевих шкіл, робота медичних установ, проблеми транспортного сполучення, ремонт доріг, доступність послуг, фінансування села після об’єднання та подальша доля сільської ради.

Упродовж зустрічі присутні мали змогу висловити різні думки, піднімалися питання щодо нового районування області та проведення місцевих виборів. Посадовці дали відповіді на поставлені питання із обґрунтуванням ситуації.

Голова районної державної адміністрації Альона Пасічник зазначила, що цей рік буде особливим, адже завершується упорядкування нового адміністративно-територіального устрою – створюються нові райони, змінюється мапа нашої держави. Місцеві вибори у жовтні вже відбуватимуться у нових адміністративних одиницях.

Також з місцевими жителями було обговорено питання впровадження медичної реформи на теренах Старокостянтинівського району. Як відомо, з 1 квітня 2020 року в Україні розпочався другий етап медичної реформи. Вступила у нього й вторинна ланка медицини Старокостянтинівщини – комунальне некомерційне підприємство Старокостянтинівська центральна районна лікарня, яке заключило договір на надання медичних послуг із Національною службою здоров’я України.

Жителям Веснянської сільської ради керівництвом району було надано роз'яснення на усі поставлені питання щодо змін та нововведень у наданні медичних послуг та роботи медичних установ району.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Архів
Жовтень 2020 (30)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)