Альона Пасічник: потреби громади – орієнтир дій для влади

Альона Пасічник: потреби громади – орієнтир дій для влади

2 липня 2020 року / 763 переглядів

1 липня голова районної державної адміністрації Альона Пасічник спільно із заступником голови райдержадміністрації Володимиром Богачуком здійснила робочу поїздку до Огіївської сільської ради.

Під час зустрічі із сільським головою Миколою Петруком очільниця району обговорила питання соціально-економічного розвитку громади, виконання пріоритетних завдань на 2020 рік, наповнення сільського бюджету, забезпечення благоустрою на підлеглих територіях та дотримання місцевими жителями правил карантину. Окремо обговорено питання ямкового ремонту доріг загального користування місцевого значення до с.Половинники та с.Писарівка.

Голова районної державної адміністрації перевірила роботу сільського будинку культури, діяльність та поповнення книжкового фонду сільської бібліотеки, дотримання правил карантину та цінової політики на продукти першої необхідності у місцевому магазині.

Також Альона Пасічник провела зустріч із місцевими жителями, з якими обговорили основні аспекти проведення адміністративної та медичної реформ, цінової ситуації на прийом молока від приватних домогосподарств. Жителі громади звернулись до очільниці району із особистими питаннями, які Альона Пасічник пообіцяла вивчити та вирішити.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Архів
Жовтень 2020 (30)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)