Альона Пасічник: національно-патріотичне виховання дітей та молоді – це комплексна системна і цілеспрямована діяльність органів державної влади

Альона Пасічник: національно-патріотичне виховання дітей та молоді – це комплексна системна і цілеспрямована діяльність органів державної влади

26 червня 2020 року / 551 переглядів

Голова районної державної адміністрації Альона Пасічник провела робочі зустрічі із головою осередку Національної скаутської організації України "Пласт Старокостянтинів" Ярославом Козачуком, головою комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий" Сергієм Худим та головним спеціалістом сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації Вікторією Шубіною.

Під час зустрічей обговорено питання розвитку національно-патріотичного виховання дітей та молоді Старокостянтинівщини.

Голова районної державної адміністрації Альона Пасічник зазначила, що питання національно-патріотичного виховання дітей та молоді в Україні займає важливу роль у вихованні майбутнього покоління країни. Тому сьогодні важливо розробити та прийняти районну програму національно-патріотичного виховання, метою якої є визначення і забезпечення реалізації першочергових і перспективних заходів, спрямованих на розвиток сфери патріотичного виховання дітей та молоді у Старокостянтинівському районі. Інтеграційні процеси, що відбуваються в Україні, європоцентричність, пробудження громадянської і громадської ініціативи, виникнення різних громадських рухів, розповсюдження волонтерської діяльності відбуваються на тлі сплеску інтересу і прояву патріотичних почуттів і нових ставлень до історії, культури, релігії, традицій і звичаїв українського народу. Сьогодні, як ніколи, потрібні нові підходи і нові шляхи до виховання патріотизму як почуття і як базової якості особистості.

Тому влада району відкрита до діалогу із громадськими організаціями та активістами щодо спільної роботи у напрямку розвитку національно-патріотичного виховання дітей та молоді Старокостянтинівщини.

Голова осередку Національної скаутської організації України "Пласт Старокостянтинів" Ярослав Козачук розповів про діяльність своєї організації та висловив переконання щодо плідної співпраці у сфері національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Пласт – Національна скаутська організація України є неполітичною і позаконфесійною молодіжною організацією. Метою Пласту є сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на свідомих, відповідальних і повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільнот, провідників суспільства на ідейних засадах Пласту та на засадах християнської моралі.

Для досягнення виховних цілей Пласту діє пластова метода виховання, основні принципи якої полягають у добровільності членства в організації, вихованні і навчанні через гру та працю, поступовій програмі занять і випробувань, гуртковій системі самоорганізації, пізнанні природи і житті серед природи, підтримці спеціальних зацікавлень і здібностей дітей та молоді. Перші акції Старокостянтинівською організацією Пласту проводились у грудні 2016 року, а саме передача Вифлеємського Вогню Миру. У 2017-2018 роках були невеликі акції, які популяризували організацію, а вже з початку 2019 року почав діяти перший юнацький гурток.

Станом на зараз представлені всі пластові улади – вікові поділи (Пташата – діти віком 0-6 років, Новаки – діти віком 6-11 років, Юнаки – діти віком 11-18 років, Старшо Пластуни – 18-35 років, Пластуни сеньйори – 35+років).

У свою чергу голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий" Сергій Худий також висловив зацікавленість у співпраці в напрямку національно-патріотичного виховання дітей та молоді Старокостянтинівщини. Одними із основних завдань очолюваної ним організації є сприяння волонтерській діяльності, процесам патріотичного виховання молоді, а також громадська організація "Старокостянтинів небайдужий" тісно співпрацює із Пластом.

За результатами робочих зустрічей голова районної державної адміністрації Альона Пасічник дала доручення сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації розробити районну програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді Старокостянтинівщини із залученням громадських організацій та можливістю імплементації відповідних заходів у навчально-виховний процес навчальних закладів району.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію

ГО "Донбас СОС" безкоштовна "гаряча лінія" 0-800-309-110

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Липень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Погода
Архів
Липень 2020 (19)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)
Квітень 2020 (77)
Березень 2020 (59)
Лютий 2020 (19)