На захисті інтересів селян

На захисті інтересів селян

16 червня 2020 року / 1 608 переглядів

15 червня голова районної державної адміністрації Альона Пасічник разом із заступником голови райдержадміністрації Володимиром Богачуком побували у Немиринецькій сільській раді з приводу врегулювання питання функціонування громадського пасовища, що розташоване поза межами населеного пункту.

Ще у 2017 році рішенням сесії Немиринецької сільської ради було виділено земельну ділянку розміром 22 гектари під громадське пасовище. Сільською радою подано документи до головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області на узаконення пасовища. Проте, за словами Немиринецького сільського голови Олега Москалюка, бюрократична тяганина триває до сьогодні. Щоразу виникають певні неузгодження, то із розташуванням ділянки, то із її загальною площею, щоразу подаються та додаються нові документи. Допоки документи по оформленню земельної ділянки під пасовище знаходяться в розробці, сільські мешканці помітили, що на публічній кадастровій карті з'явились відмічені земельні ділянки виділені для особистого селянського господарства на полі, де сьогодні розташоване пасовище.

Мешканці села Немиринці разом із сільським головою забили на сполох. В першу чергу Олег Москалюк звернувся по допомогу до голови районної державної адміністрації Альони Пасічник. Голова райдержадміністрації не залишилася осторонь проблеми селян, адже пасовище у Немиринцях дійсно потрібне. Сьогодні у домогосподарствах нараховується 107 голів корів і їх потрібно випасати. У частини сільських мешканців це основне джерело прибутку. Тому для врегулювання цього питання голова районної державної адміністрації Альона Пасічник організувала у Немиринецькій сільській раді робочу зустріч за участі заступника голови райдержадміністрації Володимира Богачука, в.о. начальника Головного управління Держгео-кадастру у Хмельницькій області Валерія Маначина, начальника управління Держгеокадастру у Старокостянтинівському районі Олександра Возного, сільського голови Олега Москалюка. Долучилися до обговорення питання і мешканці села Немиринці.

Детально вивчивши дане питання в.о.начальника Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Валерій Маначин пообіцяв, що виділення земельних ділянок на даному полі припиниться. Проте, сільський голова має максимально швидко завершити оформлення документів, та належним чином оформити громадське пасовище.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Грудень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Погода
Архів
Грудень 2020 (10)
Листопад 2020 (20)
Жовтень 2020 (38)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)