ЗА ІНІЦІАТИВИ СБУ ПРОВЕДЕНА КООРДИНАЦІЙНА НАРАДА ЩОДО ПИТАНЬ АНТИТЕРОРИСТИЧНОГО ТА ДИВЕРСІЙНОГО ЗАХИСТУ

ЗА ІНІЦІАТИВИ СБУ ПРОВЕДЕНА КООРДИНАЦІЙНА НАРАДА ЩОДО ПИТАНЬ АНТИТЕРОРИСТИЧНОГО ТА ДИВЕРСІЙНОГО ЗАХИСТУ

11 червня 2020 року / 1 241 переглядів

02 червня в Старокостянтинівській районній державній адміністрації за ініціативи Шепетівського відділу Управління СБУ у Хмельницькій області відбулась координаційна нарада щодо окремих проблемних питань антитерористичного та диверсійного захисту особливо важливих об'єктів Міністерства оборони України, розташованих на території Старокостянтинівського району.

У координаційній нараді взяли участь голова Старокостянтинівської районної державної адміністрації Альона Пасічник, начальник Шепетівського міського відділу УСБУ у Хмельницькій області Максим Мельник, командування військової частини, розташованої на території району, керівники силових структур та інші.

У ході координаційної наради обговорено виконання протокольних рекомендацій попередньої наради, наявні проблемні питання щодо взаємодії між військовими частинами, органами місцевого самоврядування та державними органами, вироблено пропозиції по вдосконаленню діючої системи антитерористичних та протидиверсійних заходів та спільних дій із запобігання вчиненню терактів і диверсій на військових об’єктах.

Наголошено на необхідності проведення роз’яснювальної роботи серед мешканців населених пунктів прилеглих до об’єктів МОУ району щодо особливого статусу територій в оточенні таких об’єктів. Громадяни мають бути пильними та звертати увагу на сторонніх осіб, які проявляють незрозумілий підвищений інтерес до військових об’єктів і, за окремими ознаками, виношують наміри вчинити злочини, відповідальність за які передбачена ст.ст. 113 "Диверсія", 258 "Терористичний акт" Кримінального кодексу України.

Учасники наради взяли активну участь в обговорені проблемних питань та прийняли рішення щодо окремих превентивних заходів.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Листопад 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Погода
Архів
Листопад 2020 (20)
Жовтень 2020 (38)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)