100 днів на посаді

100 днів на посаді

4 червня 2020 року / 1 682 переглядів

Сьогодні 100 днів, як на посаді голови районної державної адміністрації перебуває Альона Сергіївна Пасічник. Це час, коли прийнято підбивати перші підсумки роботи.

- Ви обійняли відповідальну посаду керівника району в дуже нелегкий час. Чи вдається втілити в життя намічене?

- Я почала працювати головою РДА на початку року, коли бюджети та видатки на 2020 рік вже були заплановані. Тому основними завданнями були: виконання районного бюджету, виконання програм розвитку на 2020 рік, розподілення видатків на вже визначені роботи, спрямування вільних коштів на вирішення соціально-економічних проблем району, будівництво та ремонти закладів соціальної сфери.

Відверто кажучи, я була готова до різних сценаріїв розвитку подій, проте COVID-19 вніс свої, ніким непередбачувані корективи. Таким чином, фактично всі намічені напрямки роботи або призупинилися, або змінили свої пріоритети. Розпочалася серйозна робота по боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції в районі. Усі наші дії відбувались через рішення засідань районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації та оперативного штабу з координації діяльності служб цивільного захисту, закладів охорони здоров'я та органів охорони громадського порядку. З початку 2020 року проведено 10 засідань районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій де були прийняті рішення щодо обмежувальних заходів, направлених на запобігання занесенню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19. Зокрема, було скасовано проведення всіх масових заходів, навчання, роботу розважальних закладів та громадського харчування, призупинено роботу тимчасових ринків у селах району, скасовано приміське пасажирське автобусне перевезення, проводився щоденний моніторинг за прибулими з інших країн громадянами.

Одним з важливих напрямків роботи було забезпечення фінансування медичних закладів району. Важливу роль у вирішенні цього питання відіграла співпраця між райдержадміністрацією, районною радою, сільськими радами, асоціацією сільгоспвиробників району, що дало змогу забезпечити медичних працівників у достатній кількості засобами індивідуального захисту, створити резерв необхідних медикаментів, придбати необхідне медичне обладнання, спецодяг, антисептики та дезинфікуючі засоби.

- Як допомагали найменш захищеним верствам населення?

Не залишились без уваги громадяни похилого віку. В рамках реалізації спільного проекту Мінсоцполітики та мережі магазинів «АТБ» на території Старокостянтинівського району продуктовими наборами забезпечено 937 жителів району.

З нагоди відзначення Дня Матері та Міжнародного Дня сім’ї, Дня захисту дітей у травні 2020 року були відзначені цінними подарунками 12 багатодітних сімей, у яких виховуються шість та більше дітей, 35 сімей пільгових категорій, у яких виховується 81 дитина, отримали продуктові набори та солодощі.

З нагоди Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні привітали учасників бойових дій, інвалідів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, що мешкають на території Старокостянтинівщини та вручили їм подарункові набори, квіти та вітальні листівки.

- Як проходила робота в райдержадміністрації та освітніх закладах в умовах карантину?

У навчальних закладах Старокостянтинівського району призупинено навчальний процес з 12 березня, обмежено відвідування дошкільних навчальних закладів, обмежено проведення культурно-масових, спортивних та інших заходів. Натомість, освітній процес було організовано методом запровадження елементів дистанційної форми навчання дітей під час карантину.

Щодо районної державної адміністрації та її структурних підрозділів то скрізь було призупинено прийом громадян, звернення приймаються поштою, в телефонному режимі або через Інтернет-ресурси.

- На початку року в районі було розпочато чи продовжено ряд важливих проектів в галузі будівництва, ремонту об'єктів. На якій стадії вони сьогодні?

На стадії завершення будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Самчики. Наразі виконуються внутрішні оздоблювальні роботи, освоєно близько 90% запланованих коштів.

Також оголошено тендери на проведення ремонтних робіт на дорогах Іршики – Малишівка(2,2 км), Калинівка (1,3 км), Миролюбне-Підгірне (3,1 км), міст на дорозі Сахнівці – Хижники ч/з Киселі (6 м) загальною вартістю 28431,70 тис.грн. Проведено підготовчу роботу, і з червня місяця розпочнуться роботи по ліквідації ямковості дорожного покриття на автодорогах територіального значення, а саме: на дорозі Т-23-24 Старокостянтинів – Антоніни та Т-23-26 Старокостянтинів – Шрубків.

З метою забезпечення населення якісною питною водою на 2020 рік заплановано дороговартісний проект по капітальному ремонту вуличних мереж водопостачання в селі Іршики. Кошторисна вартість проекту становить 2073,717 тис.грн. У травні 2020 року з обласного бюджету уже виділено 1480 тис.гривень. Наразі оголошується тендер на проведення робіт.

Оптимізму додає те, що районний бюджет за 5 місяців поточного року виконано на 118,2%. При запланованих 42,1 млн.грн надійшло 49,8 млн.грн. Забезпечено виконання і сільських бюджетів. Своєчасно профінансовано заробітні плати та енергоносії.

Аграрний сектор, як основна бюджетоутворююча складова економіки району, попри складні погодні умови та карантинні обмеження, спрацював ефективно. Аграрії вчасно завершили посівну кампанію і район зайняв друге місце в області по посівах. Сподіваємося на гарний врожай.

- Які завдання ставите перед собою до річниці на посаді голови райдержадміністрації?

Коли мене призначали на посаду голови районної державної адміністрації я розуміла, що легко не буде. Чесно кажучи працювати виявилося важче, ніж сподівалося. Проте ми працюємо, вникаємо, вивчаємо. На першому місці звичайно люди, їх добробут, захищеність. Щодо соціально-економічного розвитку району то слід зазначити, що Старокостянтинівщина демонструє свій потужний потенціал. Попереду багато завдань, готуються нові програми розвитку району, будемо працювати над їх реалізацією. Впевнена, що спільними зусиллями, всією громадою, ми зможемо забезпечити сталий розвиток та процвітання.

Розмовляла Тетяна Мартиненко

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Листопад 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Погода
Архів
Листопад 2020 (20)
Жовтень 2020 (38)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)