"Старокостянтинівський завод залізобетонних шпал" АТ "Укрзалізниця" – політика підприємства у якості продукції

20 травня 2020 року / 1 563 переглядів

Голова районної державної адміністрації Альона Пасічник здійснила робочий візит до Філії "Старокостянтинівський завод залізобетонних шпал" АТ "Укрзалізниця".

Участь у робочій поїздці очільниці району також взяли заступники голови райдержадміністрації Олександр Коваль та Володимир Богачук.

Державне підприємство "Старокостянтинівський завод залізобетонних шпал" засноване на державній власності, підпорядковане Міністерству транспорту України, входить до складу Державної адміністрації залізничного транспорту України.

Маючи ефективну виробничу базу, досвідчених, висококваліфікованих фахівців, підприємство виготовляє залізобетонні вироби для двох основних напрямків споживання: підприємствам Укрзалізниці та стороннім організаціям. Спеціалізується на виробництві залізобетонних виробів для підприємств Укрзалізниці. Виготовляє матеріали верхньої будови колії.

Унікальність підприємства полягає в тому, що саме тут виготовляють складні та відповідальні елементи для залізничних мостів та вперше розпочато і успішно впроваджено виготовлення комплектів плит переїзного та пішохідного настилів.

Альона Пасічник та в.о. директора заводу Андрій Помоз під час зустрічі обговорили перспективи роботи підприємства у 2020 році. Окреслюючи основні напрямки виробництва Андрій Валентинович говорив і про сьогоднішні реалії.

"По замовленням у нас усе гаразд, місто отримує щомісяця 400-500 тис податків різного рівня. На заводі працюють 252 працівники, сподіваємося, що у звязку з карантинними обмеженнями ми втримаємо наш колектив і люди не поїдуть на заробітки закордон. Наразі існує фінансовий дисбаланс із Укрзалізницею, можливо у червні завод буде стояти на простої. Завод є монополістом на ринку виготовлення штучних споруд, зокрема мостових прогонів – близько трьох сотень видопродукції, яка вирізняється із поміж інших своєю якістю. Наразі завод не стоїть – він працює. На часі – карантинні обмеження, тому виникли деякі незручності із доїздом людей на роботу, ми організували власне підвезення працівників із міста, так як міський транспорт не функціонує. На підприємстві організоване харчування працівників, середня заробітна плата становить близько 9-10 тис грн. Основним показником реалізації нашої політики є ступінь задоволення купівельного попиту споживачів України на якісну продукцію: залізобетонні вироби для потреб залізниць України, будівельних підприємств та індивідуальних забудовників. Ми готові реалізувати політику за рахунок задоволення замовника сучасною системою сервісу, доступною ціною, широкою і стійкою системою розповсюдження, швидкою реакцією на зміну споживчого попиту. Як свідомо відповідальний бізнес, ми готові співпрацювати із органами місцевого самоврядування, неодноразово допомагали військовим", – зазначив в.о. директора заводу Андрій Помоз.

Із потужностями виробництва керівники району ознайомилися у ході огляду виробничих обєктів.

"Такі робочі зустрічі вкрай важливі, адже, як кажуть, краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Тому виїзди на такі підприємства – пріоритет для нас", – резюмувала Альона Пасічник.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію

ГО "Донбас СОС" безкоштовна "гаряча лінія" 0-800-309-110

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Червень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
Погода
Архів
Червень 2020 (2)
Травень 2020 (58)
Квітень 2020 (77)
Березень 2020 (58)
Лютий 2020 (19)
Січень 2020 (25)