Альона Пасічник: попри запровадження карантинних заходів громадяни мають отримувати послуги державних органів та соціальні виплати вчасно

Альона Пасічник: попри запровадження карантинних заходів громадяни мають отримувати послуги державних органів та соціальні виплати вчасно

15 травня 2020 року / 1 017 переглядів

14 травня голова районної державної адміністрації Альона Пасічник провела робочу нараду із директором Старокостянтинівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Лесею Фесун та начальником Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області Василем Василиком.

Під час наради обговорено питання діяльності відповідних установ в умовах карантину.

Так, за словами Лесі Фесун, Старокостянтинівська міськрайонна філія Хмельницького обласного центру зайнятості, з початку введення карантину, працює із зареєстрованими безробітними дистанційно, фахівці використовують усі можливі засоби комунікації – телефонний зв‘язок, електронні скриньки, мобільні додатки. Відповідно розроблений механізм, який дозволяє на законодавчому рівні здійснювати належну виплату допомоги по безробіттю.

Не залишені і поза увагою ті, хто вирішив звернутись до служби зайнятості в період карантину. Надання послуг особам та реєстрація здійснюється теж дистанційно.

Допомогу по частковому безробіттю можуть отримати також представники малого та середнього бізнесу, які зупинили або ж скоротили діяльність через карантин. Для отримання допомоги роботодавець може звернутися до центру зайнятості чи філії Хмельницького ОЦЗ, за місцем реєстрації його як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та подати документи.

Наразі у Старокостянтинівській міськрайонній філії Хмельницького обласного центру зайнятості на обліку перебуває близько 975 безробітних громадян, 368 з яких – жителі району. Це у 2,5 рази більше у порівнянні із відповідним періодом минулого року. Однією із причин такої ситуації є те, що ряд громадян втратили робочі місця у зв’язку із пандемією. Однак, наразі проводиться активна робота із роботодавцями міста та району з приводу працевлаштування безробітних.

Усі виплати по безробіттю проводяться вчасно, заборгованості немає. Також, у зв’язку із карантином призупинено професійне навчання безробітних.

Начальник Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області Василь Василик також ознайомив голову районної державної адміністрації Альону Пасічник із роботою відділення в умовах карантину. Василь Миколайович зазначив, що установа працює в штатному режимі із дотриманням усіх карантинних заходів. Усі виплати нараховуються вчасно. У 2020 році зареєстровано один нещасний випадок на виробництві, у 2019 році – 11 випадків. Загалом у відділенні зареєстровано 549 нещасних випадків на виробництві. Оздоровлено 14 громадян, однак у зв’язку із поширенням коронавірусної інфекції оздоровлення у санаторно-курортних закладах призупинено.

По завершенню робочої наради голова районної державної адміністрації Альона Пасічник подякувала керівникам установ за роботу та зазначила, що попри запровадження карантинних заходів громадяни мають отримувати послуги державних органів та соціальні виплати вчасно.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію

ГО "Донбас СОС" безкоштовна "гаряча лінія" 0-800-309-110

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Червень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
Погода
Архів
Червень 2020 (2)
Травень 2020 (58)
Квітень 2020 (77)
Березень 2020 (58)
Лютий 2020 (19)
Січень 2020 (25)