Робоча поїздка голови райдержадміністрації до Вишнопільської, Самчиківської та Коржівської сільських рад

Робоча поїздка голови райдержадміністрації до Вишнопільської, Самчиківської та Коржівської сільських рад

17 квітня 2020 року / 431 переглядів

15 квітня голова районної державної адміністрації Альона Пасічник, спільно із заступником голови райдержадміністрації Олександром Ковальом, здійснила робочу поїздку до Вишнопільської, Самчиківської та Коржівської сільських рад.

У Самчиках очільниця району проінспектувала хід будівельних робіт Самчиківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, яка будується в рамках реалізації державної програми "Доступна медицина". Під час спілкування із представником підрядної організації ТОВ "Білдермакс", Альона Пасічник обговорила питання дотримання визначених планів завершення будівництва.

Голова райдержадміністрації також провела робочу зустріч із директором Державного історико-культурного заповідника "Самчики" Богданом Пажимським, який ознайомив з історією заповідника, проблемними питаннями та перспективами розвитку.

Під час візиту до Коржівської сільської ради голова райдержадміністрації відвідала Коржівську мікро ГЕС, в яку зовнішньоекономічною асоціацією "Новосвіт" інвестовано близько 5,0 млн.грн. Коржівська ГЕС має дві горизонтальні турбіни і генератори на 160 кВт, які за наявності дебіту води виробляють 7,5 тис. кВт/год електроенергії за добу.

За словами Альони Пасічник районна влада зацікавлена у розвитку на території Старокостянтинівщини відновлюваної енергетики, за якою майбутнє. "Розвиток альтернативної енергетики – складова енергетичної стратегії держави. Інвестиції в "зелену енергетику" – це інвестиції в майбутнє. Тому, розвиток альтернативної енергетики разом з підвищенням енергоефективності є запорукою сталого розвитку і екологічної безпеки. Влада району завжди відкрита до діалогу з бізнесом щодо реалізації успішних проектів будівництва об'єктів альтернативної енергетики на території Старокостянтинівщини", – зазначила Альона Пасічник.

Під час зустрічей із головами сільских рад голова райдержадміністрації обговорила питання благоустрою населених пунктів підвідомчих територій, реалізації перспективних завдань на 2020 рік, питання наповнення місцевих бюджетів. Особлива увага приділялась дотриманню карантинних заходів та проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення щодо святкування Великодня в умовах карантину.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Архів
Жовтень 2020 (30)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)