Альона Пасічник:

Альона Пасічник: "Маємо дотримуватися усіх правил самоізоляції, аби вберегти себе та своїх рідних"

2 квітня 2020 року / 561 переглядів

У ході робочої поїздки 1 квітня голова Старокостянтинівської районної державної адміністрації Альона Пасічник зустрілася на територіях сільських рад – Сахновецької, Ладигівської, Решнівецької із головами підвідомчих територій. Проінспектувавши головні соціальні обєкти, Альона Сергіївна обговорила питання дотримання правил самоізоляції людей, котрі прибули із закордону. Вкотре наголошено про те, що люди які повернулися протягом 14 минулих днів на Батьківщину з країн, де зафіксовані випадки коронавірусної інфекції (COVID-19), мають у телефонному режимі повідомити про це голову сільської ради і зв'язатися із медичними працівниками, котрі обслуговують населений пункт, та розповісти їм про свою історію подорожей, стан здоров'я та можливі контакти.

Це необхідно для того, щоб вберегти себе, своїх рідних та близьких людей, сусідів і просто знайомих від можливого зараження небезпечним вірусом. Самоізолюватися повинні також і ті громадяни, до яких люди приїхали і з якими проживають.

Також наголошено про особливий контроль соціально незахищених громадян, які опинились в кризовій ситуації пов’язаної з поширенням COVID -19. Це особи з інвалідністю, одинокі матері та одинокопроживаючі літні люди, ті, хто тимчасово опинилися без роботи.

Із головами сільських рад також було обговорено ще одне не менш важливе питання. На випадок обсервації громадян на території сільських рад мають бути зібрані продукти харчування, якими за необхідності будуть забезпечуватися ті, хто має проходити 14-денну обсервацію. В умовах пандемії коронавірусу мова йде про те, щоб під наглядом перебували люди, які можуть бути носіями інфекції.

Тетяна Омелянюк

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Листопад 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Погода
Архів
Листопад 2020 (20)
Жовтень 2020 (38)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)