Практичні навчання з медперсоналом

Практичні навчання з медперсоналом

30 березня 2020 року / 807 переглядів

"У разі появи інфікованих на коронавірус COVID-19 на території району надважливо, щоб правильно спрацювали медичні працівники на етапі виявлення і транспортування хворих" – наголошує голова районної державної адміністрації Альона Пасічник.

Тому сьогодні в КНП "Старокостянтинівський центр первинної медико-санітарної допомоги" проведено практичне навчання для медичного персоналу. В ході навчання було вкотре детально розглянуто інформаційні матеріали про алгоритм дій громадян та лікарів у випадку захворювання на ГРВІ або підозри на інфікування коронавірусом COVID-19 відповідно до інструкції, затвердженої Міністерством охорони здоров’я України, продемонстровано працівникам як правильно одягати та знімати захисний костюм.

Наразі за словами керівника Старокостянтинівського центру ПМСД Анатолія Швеця для підготовки амбулаторій і ФАПів у випадку виявлення захворювання на ГРВІ або підозри на інфікування коронавірусом COVID-19, за рахунок ресурсів національного фонду охорони здоров'я, коштів із районного бюджету, закуплено ряд засобів захисту і дезінфекції. Зокрема - 15 захисних костюмів для сімейних лікарів, які виїжджатимуть на виклики до хворих із підозрою на коронавірус, створено запас одноразових та багаторазових медичних масок, рукавиць, захисних окулярів, поповнюється запас дезинфікуючих засобів. Старокостянтинівська міська рада передала для потреб центру 12 захисних комбінезонів. Проте, наголошує Анатолій Швець, цього недостатньо. За умови поширення інфекції вистачить на тиждень-два роботи.

Сьогодні голова районної державної адміністрації Альона Пасічник зустрілась із директором Веснянська дільниця ТОВ «Кононівський елеватор» щодо надання посильної допомоги Старокостянтинівському центру ПМСД та центральній районній лікарні. Робота у цьому напрямку продовжується.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Архів
Жовтень 2020 (27)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)