Альона Пасічник: тільки спільними зусиллями влади та бізнесу зможемо побороти всі виклики

Альона Пасічник: тільки спільними зусиллями влади та бізнесу зможемо побороти всі виклики

27 березня 2020 року / 641 переглядів

26 березня голова районної державної адміністрації Альона Пасічник, спільно із заступником голови райдержадміністрації Олександром Ковальом, здійснила робочу поїздку до Староостропільської сільської ради.

Разом з тим, Альона Пасічник провела робочу зустріч із керівником ФГ «Династія» с.Йосипівка Сербинівської сільської ради Ігорем Василевським. Дане фермерське господарство є одним із найуспішніших агроформувань району – активно розвиває тваринництво та овочівництво. Наразі у господарстві нараховується близько 700 голів ВРХ, з яких 250 дійних корів, та понад 700 голів свиней. Збудовано на оснащено сучасним обладнанням овочесховище на 2,5 тис. тонн.

Голова райдержадміністрації Альона Пасічник також зустрілась із керівником ФГ «Петриченко і К» с.Старий Остропіль Миколою Петриченком. Під час зустрічей із керівниками обидвох фермерсських господарств обговорено питання проведення земельної реформи в Україні, розвитку інфраструктури населених пунктів та плану спільних дій щодо протидії епідемії коронавірусу в районі.

Альона Пасічник подякувала Ігорю Василевському та Миколі Петриченку за постійну благодійну допомогу місцевій громаді та усій Старокостянтинівщині у реалізації ряду проектів з покращення соціальної інфраструктури, допомогу Збройним Силам України, постійну плідну працю на благо рідного краю, побажала подальших успіхів у праці та щедрих врожаїв.

Під час зустрічі із Староостропільським сільським головою Лідією Вакалюк, Альона Пасічник обговорила питання дотримання санітарно-епідеміологічних вимог під час карантину, виконання на підвідомчій території вимог центральних та місцевих органів виконавчої влади щодо запобігання занесенню та поширенню на території району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19. Очільниця району також ознайомилась із роботою Староостропільської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини та терапевтичним відділенням №4 с.Старий Остропіль.

Окремо обговорено питання ремонту заставок шлюзового мосту у с.Старий Остропіль, яке залишається невирішеним уже довгий час.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Архів
Жовтень 2020 (27)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)