Голова райдержадміністрації здійснила робочу поїздку до Волице-Керекешинської сільської ради

Голова райдержадміністрації здійснила робочу поїздку до Волице-Керекешинської сільської ради

12 березня 2020 року / 666 переглядів

11 березня голова районної державної адміністрації Альона Пасічник здійснила робочу поїздку до Волице-Керекешинської сільської ради.

У рамках робочого візиту голова райдержадміністрації обговорила із сільським головою Галиною Мельничук питання соціально-економічного розвитку підвідомчої території та пріоритетні завдання на 2020 рік. Зокрема, обговорено питання демографічного стану, роботи із соціально-незахищеними верствами населення, ремонту доріг, діяльності закладів соціальної сфери та торгівлі, розвитку інфраструктури населених пунтків та наповнення місцевого бюджету.

Альона Пасічник також відвідала Волице-Керекешинську ЗОШ І ступеня, де з директором навчального закладу Людмилою Павловою обговорила питання організації навчального процесу, дотримання теплового режиму в навчальних класах, забезпечення якісними продуктами харчування та водою. За словами директорки школи наразі гострою є проблема демографічної ситуації – у школі навчається лише 11 учнів, а на наступний рік до першого класу піде лише 3 дитини.

Голова районної державної адміністрації ознайомилась з роботою фельдшерського пункту с.Волиця-Керекешина. Із завідувачем Світланою Поліщук обговорено питання щодо забезпечення установи лікарськими засобами та обладнанням, готовності до надання медичної допомоги.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Вересень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Погода
Архів
Вересень 2020 (21)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)
Квітень 2020 (77)