Альона Пасічник: забезпечення комфортних умов навчання є невід'ємною складовою навчального процесу

Альона Пасічник: забезпечення комфортних умов навчання є невід'ємною складовою навчального процесу

3 березня 2020 року / 495 переглядів

2 березня, під час робочого візиту до Самчиківської сільської ради, голова районної державної адміністрації Альона Пасічник відвідала Самчиківську ЗОШ І-ІІІ ступенів. Під час зустрічі із директором навчального закладу Ігорем Польовим, Альона Пасічник обговорила питання роботи шкільного харчоблоку, використання енергоносіїв у опалювальний період, стану матеріально-технічного забезпечення навчальних класів, впровадження інформаційно-комунікаційних технологій навчання та забезпечення якісними продуктами харчування і водою.

Голова районної державної адміністрації також відвідала Самчиківську дитячу художню школу традиційного народного декоративно-прикладного мистецтва, де наразі навчається 51 учень. Село Самчики – батьківщина самобутнього колоритного декоративного розпису. Член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, лауреат обласної премії ім.В.Розвадовського, директор художньої школи в с.Самчики Віктор Раковський ознайомив Альону Пасічник із роботою художньої школи

За словами Віктора Раковського Самчиківський розпис – самобутній декоративний розпис мальовничої Південно-Східної Волині. Здавна тут розписували хати ззовні та всередині, господарські будівлі, побутові речі, посуд, вози та сани. На початку ХХ ст. тут з'явилися розписи на окремих аркушах паперу, так звані "мальовки", що набули популярності і поступово перетворилися на станковий декоративний розпис. Згодом самчиківські майстри ускладнили його, створивши свої тематичні композиції, що зберігають притаманну цьому мистецтву декоративність.

Споглядання Самчиківських мальовок дарує відчуття свята, пронизане щирістю, оптимізмом, яскравістю і безпосередністю. Самчиківський розпис не має аналогів в українському малярстві, є вагомою частиною духовного скарбу українського народу. Сьогодні, завдяки наполегливій праці самчиківських майстрів, Самчиківка відома далеко за межами України.

За словами голови районної державної адміністрації Альони Пасічник розвиток та популяризація Самчиківського розпису є важливою складовою збереження культурної спадщини українського народу. Реалізація даного проекту не тільки про культурний розвиток, але й про добробут селян. Адже, те що село перетворюється на мистецьку родзинку України, привертає все більшу увагу туристів, а отже – сприяє розвитку інфраструктури та перетворення села на туристичний центр.

По завершенні зустрічі Альона Пасічник обговорила із Віктором Раковським питання спільних заходів із подальшої популяризації та поширення Самчиківського розпису.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Архів
Жовтень 2020 (37)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)