Управлінням цивільного захисту області підведено підсумки роботи за 2019 рік та визначено основні завдання на 2020 рік

Управлінням цивільного захисту області підведено підсумки роботи за 2019 рік та визначено основні завдання на 2020 рік

2 лютого 2020 року / 60 переглядів

31 січня у режимі відеоконференції відбулася нарада керівного складу органів управління цивільного захисту області з підведення підсумків роботи з реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення на території області у 2019 році та визначення основних завдань на 2020 рік. Провів її голова адміністрації Дмитро Габінет.

Розпочинаючи засідання, голова адміністрації зауважив, що питання попередження надзвичайних ситуацій, а головне недопущення загибелі і травмування людей під час виникнення надзвичайних ситуацій та подій є пріоритетним у роботі органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Він нагадав, що протягом минулого року на території області виникло 2 надзвичайних ситуації, які забрали життя 3 людей, крім цього з різних причин в області загинуло 585 людей, з них 8 дітей, в тому числі – 44 на пожежах, 49 на воді, 87 в результаті ДТП. В травні – червні минулого року внаслідок сильних злив, в 14 районах області було підтоплено більше 400 домогосподарств, пошкоджено міст в Кам’янець-Подільському районі, 70 км доріг та 5 дорожних водопропускних споруд 4-х районах області.

«Тому я, як керівник територіальної підсистеми цивільного захисту, голова регіональної комісії ТЕБ і НС, хочу щоб сьогодні ми проаналізували нашу роботу у 2019 році, і окреслили пріоритетні напрями і завдання на 2020 рік, які забезпечать безпечне проживання наших громадян», – сказав Дмитро Анатолійович.

З першого питання порядку денного про підсумки роботи органів управління територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту щодо реалізації на території області державної політики у сфері цивільного захисту протягом 2019 року, основні завдання з підготовки територіальної підсистеми цивільного захисту на 2020 рік доповів начальник управління з питань цивільного захисту населення обласної державної адміністрації Юрій Корева.

Він зазначив, що планові завдання у 2019 році виконано у повному обсязі. Так, протягом останніх 5-ти років територіальна підсистема цивільного захисту функціонує у режимі підвищеної готовності. За цей час здійснено ряд практичних заходів з підвищення готовності органів управління та сил цивільного захисту як місцевих ланок так і області в цілому.

Відтак, завдяки системній попереджувальній роботі, протягом останніх 5-ти років спостерігається тенденція до зменшення кількості надзвичайних ситуацій, загиблих і постраждалих у них.

На території області функціонують 667 потенційно небезпечних об’єктів, серед яких Хмельницька атомна електростанція, 13 хімічно-небезпечних об’єктів, 101 об’єкт нафтогазопроводів, 18 нафтобаз, 4 бази зберігання боєприпасів МО, 2436 гідротехнічних споруд, з яких 2105 прийняті у комунальну власність сільськими, селищними радами.

З метою здійснення контролю за готовністю та функціонуванням місцевих ланок в режимі підвищеної готовності в 2019 році проведено комплексні та контрольні перевірки стану цивільного захисту в 7-ми районах, командно-штабні навчання з органами управління 5-ти місцевих ланок. Протягом минулого року здійснено ряд заходів з удосконалення діяльності спеціалізованих служб цивільного захисту, як обласного так і місцевого рівня.

Разом з тим, відмітив доповідач, є ряд питань, які необхідно вирішити для забезпечення готовності та якісного виконання завдань спеціалізованими службами.

Продовжуючи доповідь, Юрій Миколайович зазначив, що в області практично завершено технічну інвентаризацію захисних споруд. Станом на 1 січня проінвентаризовано 854 споруди, що складає 94,8% від загальної кількості. Залишились непроінвентаризованими 4 споруди (в містах Шепетівка, Старокостянтинів, Кам’янець-Подільському та Ярмолинецькому районах).

Обласний фонд захисних споруд області складає 900 споруд, з яких 140 сховищ та 760 протирадіаційних укриттів. На покращення стану захисних споруд в минулому році було виділено: 5,2 млн. грн., з них: 157 тис. грн. – з місцевих бюджетів, 626 тис. грн. – кошти власників та 4,4 млн. грн. – кошти субвенції. За результатами оцінювання «готові» -182 споруди (20,2 %) «обмежено готові» – 651 (72,3 %) та «неготових» – 67 (7,5%). Що стосується ОТГ, то на покращення стану захисних споруд було виділено 70 тис. гривень. лише в 11 громадах.

З метою фінансування заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в області створено резервні фонди на загальну суму понад 27,67 млн. грн, з них: обласний – 1,5 млн. грн, в МВК та РДА – 15,2 млн. грн, в ОТГ – 7,07 млн. гривень.

«Ми почули весь обсяг та повноту завдань, які стоять перед нами. Комплекс заходів досить об’ємний і головне – дуже важливий. Тому звертаю увагу голів райдержадміністрацій, міських голів, голів об’єднаних територіальних громад забезпечити виконання всіх заходів направлених на збереження життя наших громадян, і в першу чергу це забезпечення пожежної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей, створенню центрів безпеки», – зазначив голова адміністрації.

Також, за словами Дмитра Анатолійовича, необхідно активізувати роботу з удосконалення місцевих систем оповіщення за рахунок придбання пристроїв автоматичного додзвону та забезпечити кожен населений пункт сигнально-гучномовними системами.

По завершенні відеоконфернеції заступник голови райдержадміністрації Олег Борикін провів нараду керівного складу органів управління цивільного захисту району з підведення підсумків роботи з реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення на території району у 2019 році та визначення основних завдань на 2020 рік.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Перелік пунктів обігріву у Старокостянтинівському районі

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію

ГО "Донбас СОС" безкоштовна "гаряча лінія" 0-800-309-110

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Погода
Архів
Лютий 2020 (7)
Січень 2020 (25)
Грудень 2019 (22)
Листопад 2019 (28)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)