Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

30 січня 2020 року / 84 переглядів

Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк провела засідання колегії районної державної адміністрації. На порядку денному розглянуто питання:

  1. Про стан погашення заборгованості, підвищення рівня заробітної плати та легалізації трудових відносин у районі.
  2. Про стан організації освітнього простору Нової української школи та забезпечення якості освіти в закладах освіти району.

По першому питанню виступила начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Любов Бондар. У виступі вона зазначила, що в районі постійно проводиться робота щодо забезпечення своєчасної виплати заробітної плати та погашення заборгованості, сприяння легалізації зайнятості населення. Наразі спостерігається тенденція щодо зростання заробітної плати. Рівень середньої заробітної плати на підприємствах Старокостянтинівського району у грудні 2019 року становив 11373,7 грн., що на 1811,4 грн. (або на 18,9 %) більше порівняно із відповідним періодом минулого року. Найвищий розмір середньої заробітної плати спостерігається в галузі "сільське господарство" – 13871 грн., "промисловість" – 12270 грн., "наука та наукова діяльність" – 10954 грн. та "державне управління" – 10769 грн. Найнижчий в будівництві – 6037 грн.

Завдяки високому рівню заробітної плати в сільському господарстві протягом 2019 року Старокостянтинівський район мав один із найвищих показників середньої заробітної плати серед районів області.

Щодо рівня заробітної плати працівників бюджетних установ галузей культури, освіти та охорони здоров’я за січень-грудень 2019 року зазначено, що у працівників закладів культури району спостерігався найнижчий розмір заробітної плати – 4892 грн., у закладах охорони здоров’я району - 5378 грн., у закладах освіти - 7042 грн.

Протягом 2019 року на економічно-активних підприємствах всіх форм власності району заборгованість з виплати заробітної плати була відсутня.

Членами районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення організовувались виїзди-обстеження суб’єктів господарювання за місцем здійснення діяльності. Протягом 2019 року здійснено обстеження та заходи інформаційно-роз’яснювального характеру у 192 суб’єктів господарювання, з яких 61 – юридичні особи, 131 – фізичні особи-підприємці.

За результатами проведеної роз’яснювальної роботи залучено до реєстрації 121 суб’єкт підприємницької діяльності та оформлено трудові відносини з 130 найманими працівниками у приватних підприємців та у юридичних осіб.

По другому питанню виступив начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Сергій Чернега.

Він зазначив, що для роботи в Новій українській школі у 2018, 2019 роках у районі проведено значний обсяг організаційно-методичних заходів. Зокрема, 126 вчителів початкових класів пройшли курсову підготовку, 17 вчителів англійської мови пройшли безкоштовні онлайн-курси фахового розвитку Британської Ради. 26 вчителів англійської мови, які навчають учнів перших класів, пройшли підвищення кваліфікації.

У районі впроваджено систему супервізії. Перший етап уже відбувся за напрямком спостереження за діяльністю педагога. У подальшому під час продовження роботи супервізії планується впроваджувати групове обговорення кращих практик, труднощів, пошук шляхів їх вирішення, а також можливостей для подальшого розвитку.

Здійснено заходи щодо створення нового освітнього простору, переведення матеріально-технічної бази закладів освіти на сучасний рівень.

У 2018 році для створення нового освітнього простору НУШ було використано 1355058,00 грн.: забезпечено 31 робоче місце вчителям Нової української школи, до якого входить ноутбук, принтер-сканер-копір, ламінатор, брошуратор; придбано меблі; надано вчителям дидактичний матеріал.

У 2019 році виділено 1443703,00 грн. (з державного бюджету 1306014.00 грн., з місцевого бюджету -137689,00 грн.). Дані кошти було використано: на прибання меблів (234 штук одномісних парт і стільців); дидактичний матеріал (дидактичні комплекти, шкільні стінки, стелажі, глобуси, пазли); комп’ютерне обладнання (12 інтерактивних комплексів, 28 ноутбуків).

Проведено заходи щодо зміцнення матеріально-технічної та навчально-методичної бази закладів загальної середньої освіти з поглибленим/профільним вивченням природничих та математичних предметів, на що виділено та освоєно 880708 тис.грн. Закуплено 7 кабінетів природничо-математичного циклу, а саме: 2 кабінети математики, 1 – біології, 1 – фізики, 2 – хімії, 1 – географії.

У 2019 році для надання послуги швидкісного інтернету, до мережі підключено чотири навчальні заклади – Стецьківське, Губчанське, Вишнопільське НВК та Немиринецька ЗОШ, на що витрачено 1136690,00 грн. з державного бюджету.

У 2020 році головним завданням відділу освіти районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування буде забезпечення ефективного використання наявних ресурсів, створення належних умов для навчання школярів, раціонального використання потенціалу педагогічних працівників, і надалі упровадження в освітній процес концептуальних засад Нової української школи. Сучасний освітній простір дасть можливість перетворити заклади освіти району на інноваційне середовище, в якому учні отримають навички та вміння самостійно здобувати знання, зможуть їх застосовувати у практичній діяльності.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Перелік пунктів обігріву у Старокостянтинівському районі

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію

ГО "Донбас СОС" безкоштовна "гаряча лінія" 0-800-309-110

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Погода
Архів
Лютий 2020 (7)
Січень 2020 (25)
Грудень 2019 (22)
Листопад 2019 (28)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)