Відбулось розширене засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулось розширене засідання колегії районної державної адміністрації

26 грудня 2019 року / 109 переглядів

26 грудня заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк провела розширене засідання колегії райдержадміністрації.

На порядку денному розглянуто наступні питання:

  1. Про хід виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 03.10.2019 року №126/2019-р "Про забезпечення протипожежного захисту об'єктів з масовим перебуванням людей, функціонування підрозділів місцевої пожежної охорони".
  2. Про стан виконання завдань у сфері державної кадрової політики, визначених актами і дорученнями Президента України.
  3. Про план роботи районної державної адміністрації на 2020 рік.
  4. Про план роботи районної державної адміністрації на І квартал 2020 року.

По першому питанню порядку денного слово для виступу надавалось начальнику Старокостянтинівського районного сектору Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області Сергію Чижу. У своєму виступі очільник надзвичайників району зазначив, що у Старокостянтинівському районі на обліку знаходяться 34 заклади освіти та 16 дошкільних навчальних закладів. Станом на 21.12.2019 року на виконання доручення Прем'єра міністра України від 11.12.2019 року №44205/1/1-19 проводяться повторні перевірки щодо виконання чинного законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки усіх закладів.

Проведеними перевірками протипожежного стану об’єктів встановлено, що відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та сільськими радами не у повній мірі приділяється увага щодо покрашення стану пожежної безпеки підвідомчих об’єктів.

Здійснено перевірку центральної районної лікарні, за результатами якої виявлено ряд недоліків капітального характеру, що не усуваються протягом тривалого часу.

Проведеним аналізом стану пожежної та техногенної безпеки закладів охорони здоров’я встановлено наступне. Жодна амбулаторія загальної практики сімейної медицини (АЗПСМ), ФАП та ФП, терапевтичні відділення №2 с.Самчики, №3 с.Підгірне та №4 с.Старий Остропіль та КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ", крім дитячого відділення та жіночої консультації, не обладнані системою автоматичної пожежної сигналізації з подальшим виведенням сигналу на пульт централізованого пожежного спостерігання.

Проведеним аналізом стану пожежної та техногенної безпеки закладів культури району встановлено наступне. Із 65 установ клубного типу (сільські клуби та будинки культури району), 40 бібліотек, дитячої художньої школи с.Самчики; дитячої музичної школи с.Старий Остропіль; центральної районної бібліотеки, районної бібліотеки для дітей, районного центру культури, районного історико-краєзнавчого музею жодні не обладнані системою автоматичної пожежної сигналізації з подальшим виведенням сигналу на пульт централізованого пожежного спостерігання. Не всі установи у повній мірі забезпеченні необхідної кількістю первинних засобів пожежогасіння.

Старокостянтинівським РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області здійснено проведення протягом 2019 року позапланових перевірок стану техногенної і пожежної безпеки у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, закладах охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням, будинках для людей похилого віку та інвалідів, закладах відпочинку та оздоровлення державної та комунальної форми власності. На об’єктах з постійним перебуванням дітей, людей похилого віку та інвалідів, закладах охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням проведено 18 практичних навчань з відпрацюванням дій персоналу у разі виникнення пожежі в нічний час.

Спільно з органами місцевого самоврядування забезпечено проведення роз’яснювальної роботи щодо дотримання вимог техногенної та пожежної безпеки.

По другому, третьому та четвертому питаннях порядку денного засідання колегії слово для виступу надавалось керівнику апарату райдержадміністрації Андрію Літвінчуку. За результатами розгляду питань членами колегії прийнято відповідні рішення.

По завершенню засідання колегії заступник голови районної державної адміністрації привітала усіх присутніх із наступаючими святами – Новим роком та Різдвом Христовим. Людмила Гнатюк зазначила, що 2019 рік для Старокостянтинівщини був позитивним, наповненим напруженою щоденною працею і новими здобутками. "Попереду у нас ще багато роботи, але я переконана, що разом нам вдасться дати гідну відповідь викликам сьогодення. Нехай свята Нового року та Різдва Христового принесуть мир у нашу державу, радість і спокій до вашої оселі, додадуть здоров’я й наснаги вам і вашим рідним, стануть початком нових здобутків та успіхів" – зазначила вона.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Перелік пунктів обігріву у Старокостянтинівському районі

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Погода
Архів
Січень 2020 (15)
Грудень 2019 (22)
Листопад 2019 (28)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)