Людмила Гнатюк: розвиток соціальної інфраструктури у сільській місцевості – запорука добробуту громад

Людмила Гнатюк: розвиток соціальної інфраструктури у сільській місцевості – запорука добробуту громад

5 грудня 2019 року / 123 переглядів

5 грудня заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк спільно із начальником відділу освіти, молоді та спорту Сергієм Чернегою здійснили робочий візит до Самчиківської сільської ради під час якого проінспектували хід проведення робіт із капітального ремонту харчоблоку та обіднього залу Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які знаходяться на стадії завершення. Проект фінансується за кошти Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету на суму 2,8 млн. грн.

Під час зустрічі із директором навчального закладу Ігорем Польовим Людмила Гнатюк також обговорила питання роботи шкільного харчоблоку, використання енергоносіїв у опалювальний період та забезпечення якісними продуктами харчування і водою. Так, ДПДГ "Самчики", наразі проводить роботи із встановлення нової водонапірної башти, яка забезпечуватиме навчальний заклад та мешканців с.Самчики питною водою.

Заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк також ознайомилась із ходом будівельних робіт Самчиківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Амбулаторія будується в рамках реалізації державної програми "Доступна медицина", що спрямована на забезпечення доступу мешканців сільської місцевості до якісної первинної медичної допомоги. Проект реалізується на умовах співфінансування: кошти Державного фонду регіонального розвитку та районного бюджету. Загальна вартість проекту понад 8 млн. грн. Площа ділянки становить 0,21 га, забудови – 378,46 м², в тому числі амбулаторії – 361,96 м².

Амбулаторія буде забезпечена сучасним медичним обладнанням. Також для сімейного лікаря буде закуплено службовий автомобіль, що дозволить йому виїжджати у віддалені населені пункти. Окрім того, в амбулаторії передбачене окреме житло для сімейного лікаря. Одна із обов’язкових умов для роботи амбулаторії – наявність якісного інтернет зв’язку, адже передбачається впровадження телемедицини в закладах даного типу. Завдяки спеціальному обладнанню сімейний лікар, не виходячи з амбулаторії, зможе направити черговому лікарю-спеціалісту у визначеному лікувальному закладі усі необхідні дані про пацієнта, результати аналізів, дані інструментальних досліджень, такі, як наприклад, кардіограма, для отримання фахової консультації. При цьому пацієнту не потрібно буде витрачати час на подорож до лікарні. Також це дозволить забезпечити раннє виявлення станів, що можуть загрожувати здоров’ю чи життю хворого.

Під час спілкування із представником підрядної організації ТОВ "Білдермакс" Людмила Гнатюк обговорила питання дотримання визначених планів будівництва.

"Ство­рен­ня належних умов як для па­ці­єн­тів, так і для лі­ка­рів та надання якіс­них ме­дич­них пос­луг в сіль­ській міс­це­вос­ті є од­ним з пріоритетних зав­дань, яко­му при­ді­ля­єть­ся особ­ли­ва ува­га", – резюмувала Людмила Гнатюк.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Перелік пунктів обігріву у Старокостянтинівському районі

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Погода
Архів
Січень 2020 (11)
Грудень 2019 (22)
Листопад 2019 (28)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)