Творити добро заради інших

Творити добро заради інших

3 грудня 2019 року / 32 переглядів

"Життя прожити – не поле перейти", - стверджує народна мудрість. І це дійсно так. Людина пізнаючи світ і себе, долає безліч перешкод, які приносять не лише відчуття перемоги, радості, щастя, але й гіркоту поразок, душевні страждання.

Одних доля голубить, інших обділяє найголовнішим - здоров’ям. Іноді ми потерпаємо від несправедливості, дефіциту любові, взаємоповаги, співчуття. Та попри все продовжуємо рух вперед, з вірою й надією на те, що наше життя стане кращим, а споконвічні цінності й орієнтири суспільного прогресу стануть моральними критеріями кожного громадянина.

За рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй – 3 грудня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Це вияв гуманності, знак уваги і турботи про людей з вадами здоров’я. Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав осіб з обмеженими фізичними можливостями і їх участі в житті суспільства. Міжнародний день людей з інвалідністю - день підведення підсумків зробленого для цієї категорії громадян, аналізу фактичного становища людей з особливими потребами в суспільстві і визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня.

В Старокостянтинівському районі проживає понад дві тисячі осіб з інвалідністю. Велику роботу у вирішенні питань соціального захисту даної категорії осіб проводять спеціалісти районного управління соціального захисту населення, щоденно спілкуючись з людьми з особливими потребами, надаючи їм необхідну пораду, інформацію та різні види послуг та допомог.

Згідно чинних державних соціальних програм особи з інвалідністю отримують різні види соціальних виплат та користуються відповідними пільгами.

Особи з інвалідністю всіх категорій мають право на забезпечення безкоштовними путівками на санаторно-курортне лікування, на отримання компенсації за невикористану путівку. Інваліди, які мають вади опорно-рухового апарату і за висновком МСЕК потребують спецавтотранспорт, перебувають на обліку на пільгових умовах. Таким особам за час перебування на черзі проводиться виплата компенсації на транспортне обслуговування. Особи, які мають у користуванні автотранспорт, отриманий через управління соціального захисту, виплачується компенсація на бензин, ремонт, технічне обслуговування автомобіля.

Відповідно Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» та постанови Кабінету Міністрів України № 321 від 05.04.2012 р. про «Порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення» зі змінами та доповненнями, усі особи з інвалідністю мають право на безоплатне забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації до яких належать засоби для пересування, спеціальні засоби для самообслуговування та догляду, спеціальні засоби для орієнтування, спілкування та обміну інформацією, протезні вироби (включаючи протезно-ортопедичні вироби, ортопедичне взуття).

Інформація управління соціального захисту населення Старокостянтинівської райдержадміністрації

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Грудень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Погода
Архів
Грудень 2019 (10)
Листопад 2019 (27)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)
Липень 2019 (26)