Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

28 листопада 2019 року / 80 переглядів

Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк провела засідання колегії районної державної адміністрації.

На порядку денному колегії розглянули наступні питання:

  1. Про стан розроблення та оновлення містобудівної документації на території району.
  2. Про здійснення виконавчим комітетом Вишнопільської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.

По першому питанню виступив заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін. У виступі він зазначив, що відповідно до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" оптимальним принципом управління містобудівним розвитком території залишається ієрархічний підхід, який передбачає розробку містобудівної документації в певній послідовності на таких рівнях:

– загальнодержавний (Генеральна схема планування території України);

– регіональний (схема планування території області та схеми планування території районів);

– місцевий (генеральні плани населених пунктів області, плани зонування територій та детальні плани територій).

Рішенням восьмої сесії Старокостянтинівської районної ради від 22.12.2011 року №6 затверджена Програма з розробки містобудівної документації у Старокостянтинівському районі.

Наразі органи місцевого самоврядування Старокостянтинівського району продовжують роботи з оновлення та розроблення нової містобудівної документації.

Станом на 20.11.2019 року 27 (90%) сільських рад заключили угоди з проектними організаціями на проведення топографічної зйомки та виготовлення генеральних планів населених пунктів. 67 населених пунктів району (68%) виготовили топографо-геодезичну основу генеральних планів, 59 з них розробили нові генеральні плани населених пунктів.

В поточному році рішеннями сесій сільських рад затверджено містобудівну документацію дев’яти сіл Старокостянтинівського району, розроблено та затверджено п'ять детальних планів. Серед кращих в частині оновлення містобудівної документації на місцевому рівні виділено Сахновецьку, Баглаївську, Великочернятинську, Григорівську, Губчанську, Ілляшівську, Капустинську, Ладигівську, Волиця-Керекешинську, Сковородецьку, Радковецьку та Чорнянську сільські ради. Зазначено що не проводяться роботи по оновленню генеральних планів і не розпочато проектні роботи на території Коржівської, Стецьківської, Самчиківської сільських рад.

Підсумовуючи виступ Олег Георгійович наголосив, що саме містобудівна документація є довгостроковою програмою, яка враховуючи існуючу містобудівну та демографічну ситуації, природні ресурси, промисловість, транспорт, інженерні комунікації, сільське господарство, туризм тощо, визначає подальший розвиток населених пунктів та сприяє соціально-економічному розвитку населених пунктів та територіальних громад в цілому.

По другому питанню виступив заступник керівника апарату райдержадміністрації Володимир Сідлецький. Він зазначив що виконавчим комітетом Вишнопільської сільської ради вживаються заходи щодо виконання доходної частини бюджету. Станом на 01 листопада 2019 року власні бюджетні надходження виконані на 84,5%, надійшло 1319,751 тис. грн. Видатки на утримання бюджетних установ профінансовані в основному у запланованих обсягах. За рахунок коштів сільського бюджету придбано та встановлено систему відео нагляду на загальну суму 60727 грн.

На території сільської ради працює 8 магазинів роздрібної торгівлі. З усіма суб'єктами підприємництва заключені договори оренди на земельні ділянки під магазинами.

Сільською радою вживаються заходи щодо виконання делегованого повноваження у сфері регулювання земельних відносин. Зокрема здійснюється контроль за своєчасним укладенням договорів оренди земельних ділянок, переглядом ставок орендної плати у встановленому Законом порядку.

Також належним чином забезпечується виконання делегованого повноваження у сфері соціального захисту населення. Соціальними працівниками обслуговуються 30 одиноких громадян. Ведеться облік громадян, які мають право і користуються соціальними пільгами. Періодично проводиться обстеження умов їх проживання. За результатами проведених обстежень громадянам надається необхідна допомога.

У діяльності виконавчого комітету вагому частку становить здійснення делегованого повноваження у сфері освіти, охорони здоров`я, культури, фізкультури і спорту. Виконавчим комітетом вживаються заходи з дотримання природоохоронного законодавства, проводиться певна робота по обліку військовозобов’язаних та призовників. Приділяється значна увага забезпеченню виконання Закону України "Про звернення громадян". Зокрема, функціональні обов`язки за станом розгляду звернень у сільській раді покладено на секретаря сільської ради. Графіки прийому громадян розміщені у спеціально відведеному місці. Сільським головою, секретарем згідно графіка проводиться прийом громадян у населених пунктах сільської ради.

В ході роботи заслухано звіт Вишнопільського сільського голови Юрія Соломіна.

В цілому роботу виконавчого комітету Вишнопільської сільської ради щодо забезпечення виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади вирішено визнати задовільною. Сільському голові рекомендовано звернути увагу на недоліки у роботі, виявлені в ході перевірки, та негайно їх усунути.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Грудень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Погода
Архів
Грудень 2019 (10)
Листопад 2019 (27)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)
Липень 2019 (26)