Людмила Гнатюк: маємо вжити усіх необхідних заходів для забезпечення належної протиепізоотичної ситуації в районі

Людмила Гнатюк: маємо вжити усіх необхідних заходів для забезпечення належної протиепізоотичної ситуації в районі

27 листопада 2019 року / 262 переглядів

Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк провела засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації. На порядку денному розглянуто питання щодо організаційно-господарських та спеціальних заходів по боротьбі зі сказом тварин та людей у с.Великі Мацевичі та населених пунктах загрозливої зони.

Начальник Старокостянтинівського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Леонід Слободянюк зазначив, що у с.Великі Мацевичі мав випадок зараження на сказ телиці, яка вільно випасалася. Згідно досліджень відібраних патматеріалів у телиці захворювання на сказ підтверджено. Наразі особи, які контактували із хворою на сказ телицею отримують антирабічні щеплення.

Під час засідання комісії розроблено та затверджено план організаційно-господарських та спеціальних заходів по боротьбі зі сказом тварин та людей у с.Великі Мацевичі та населених пунктах загрозливої зони: обстеження населеного пункту з метою виявлення осіб та тварин, які мали контакт із хворою на сказ ВРХ; проведення щеплення усіх сприятливих до сказу тварин у с.Великі Мацевичі та населених пунктах загрозливої зони за протиепізоотичні кошти; заборонити реалізацію молока з домогосподарства, де зафіксовано випадок сказу ВРХ; місцезнаходження хворої на сказ телиці продезінфікувати; організувати знищення лисиць, здичавілих собак та котів на полях та урочищах навколо населених пунктів загрозливої зони; привести щільність популяції червоної лисиці в мисливських угіддях до норми; провести дератизацію в підсобних господарствах у неблагополучному пункті та ін.

Заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк зазначила, що ситуація щодо хвороби сказу тварин є напруженою. За результатами полювання у 2018 році було зареєстровано 11 випадків сказу червоної лисиці, а у 2019 році лише 2. Однак збільшення кількості бродячих собак та котів, популяціїї червоної лисиці збільшує можливість поширення хвороби сказу. Саме тому цього року полювання на лисицю відкрито разом із полюванням на птахів і продовжено до кінця сезону полювання на пушнину. "Усі спеціалізовані служби району мають чітко виконувати поставлені завдання щодо боротьби зі сказом тварин та людей. Маємо вжити усіх необхідних заходів для забезпечення належної протиепізоотичної ситуації в районі", – наголосила Людмила Гнатюк.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Грудень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Погода
Архів
Грудень 2019 (10)
Листопад 2019 (27)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)
Липень 2019 (26)