Хмельниччина долучається до щорічної Всеукраїнської акції

Хмельниччина долучається до щорічної Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

26 листопада 2019 року / 61 переглядів

Вже традиційно з 25 листопада по 10 грудня Хмельниччина долучається до Всеукраїнської акції „16 днів проти насильства”. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу в ці дні активізують свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні соціальний простір, вільний від насильства.

Офіційно цей день був оголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1999 році, але відзначатися він почав з 1981 року в пам’ять про трагічну загибель трьох сестер Мірабаль, які були жорстоко вбиті під час диктатури домініканського правителя Рафаеля Трухільо в 1960 році.

Щорічна акція „16 днів проти насильства” ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства у 1991 році. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей. Дати акції символічно наголошують на цьому зв’язку: 25 листопада – Міжнародний день проти насильства щодо жінок, 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

У цей шістнадцятиденний період входять й інші важливі для демократичної спільноти дати: 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом, 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня – Міжнародний день інвалідів, 5 грудня – Міжнародний день волонтера, 6 грудня – річниця інциденту в Монреалі.

Міністерство соціальної політики України є національним координатором з питань запобігання та протидії домашньому насильству. Привернення уваги громадськості до проблематики насильства у різних його проявах, формування „нульової толерантності” до цього ганебного явища та про результати роботи у цьому напрямку під час всеукраїнського брифінгу розповів Сергій Ніжинський – заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції.

Цьогоріч Міністерство соціальної політики у співпраці з UNFPA Україна у рамках програми „Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні”, яка реалізується за підтримки урядів Великої Британії, Канади та Естонії, розпочинає нову хвилю кампанії „Розірви коло”. Ціль кампанії – підвищити нетерпимість суспільства до домашнього та гендерно зумовленого насильства.

Ось і сьогодні на базі Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації відбулось засідання, приурочене міжструктурній співпраці у протидії насильству в рамках проведення акції „16 днів проти насильства”. Таким чином облдержадміністрація долучилась до всеукраїнської інформаційно-просвітницької кампанії, яка одночасно розпочинається цього дня в усіх регіонах нашої держави. Окрім представників структурних підрозділів облдержадміністрації, до участі в засіданні були запрошені представники ГУНП та Управління патрульної поліції в Хмельницькій області, представники соціальних партнерів, що підтримують акцію в області, в тому числі і громадських організацій.

У ході засідання учасники узгодили план заходів, що будуть відбуватись в області у період акції, а також обговорили здобутки та проблемні питання у сфері протидії домашньому насильству та насильству за гендерною ознакою.

Як свідчить статистика, з початку поточного року у Хмельницькій області зареєстровано близько 3000 повідомлень про випадки домашнього насильства, переважна кількість яких (2219 випадків) надійшли від постраждалих жінок, 18 – від чоловіків, решта від дітей. В Департаменті соцзахисту зазначають, що ці данні значно занижені, адже в нашому суспільстві все ще існує проблема довіри до органів державної влади та правоохоронних органів, що опікуються цими питаннями.

Ще однією проблемою, що заважає скласти реальну картину є неусвідомлення жертвами свого становища. “Б’є – значить любить” – ця приказка, що досі часто звучить з вуст пересічного українця, яскраво демонструє наскільки важливим є донести до людей, що насильство не є нормою.

Також учасники заходу обговорили питання початку роботи на теренах краю мобільних груп реагування та запобігання домашньому насильству “Поліна”, відновлення довіри постраждалих від насильства осіб до органів та служб задіяних у протидії цьому явищу, злагодженій діяльності спеціальних служб у нівелюванні наслідків протиправної поведінки кривдників, а також поділились досвідом щодо вирішення проблемних ситуацій з якими вони зіткнулися у ході своєї роботи.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Грудень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Погода
Архів
Грудень 2019 (10)
Листопад 2019 (27)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)
Липень 2019 (26)