Засідання районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ – інфекції СНІДу

Засідання районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ – інфекції СНІДу

20 листопада 2019 року / 75 переглядів

19 листопада заступник голови районної державної Людмила Гнатюк провела засідання районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ – інфекції СНІДу.

На порядку денному розглянуто наступні питання:

  1. Про стан епідситуації туберкульозу в районі та про епідситуацію з туберкульозу у дітей.
  2. Про стан залучення до проведення профілактичних рентгенівських обстежень сільського населення, осіб з соціальних груп ризику захворювання на туберкульоз (безробітних та пенсіонерів). Інформація за звітній період 2019 року.
  3. Про стан епідситуації з ВІЛ- інфекції і СНІДу в районі за звітний період 2019 року. Про результати реалізації в районі заходів з попередження передачі ВІЛ- інфекції від матері до дитини у 2019 році.
  4. Про затвердження плану Тижневика профілактичних заходів з нагоди Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом (1 грудня).

Розпочинаючи засідання ради Людмила Гнатюк зазначила, що ситуація із захворюваністю на туберкульоз та ВІЛ – інфекції СНІДу вкрай актуальна та давно вийшла за рамки суто медичної галузі, набула загальнодержавного статусу, як одна із актуальних медико-соціальних проблем сьогодення. Проблеми недопущення поширення туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу потрібно вирішувати комплексно, а головне – добре роз’яснювати, донести до людей інформацію про необхідність проведення профілактичних обстежень.

По перших двох питаннях доповідала лікар-фтизіатр центральної районної лікарні Ольга Богомол. У своєму виступі вона зазначила, що у 2019 році проводилась низка профілактичних заходів щодо недопущення поширення захворювання на туберкульоз в районі. Зокрема, в рамках профілактичних заходів проводились флюорографічні обстеження населення. Проводиться лікування та диспансеризація хворих.

По другому питанню доповів лікар кабінету "Довіра" Володимир Воробчук. Він зауважив, що район по рівню захворюваності на ВІЛ-інфекцію і СНІД посідає 10 місце серед районів області. Станом на 01.11.2019 року в кабінеті "Довіра" на диспансерному обліку перебуває 65 осіб. Сільське населення складає 28 чоловік, або — 42,3% від всіх зареєстрованих. У 2014 році цей показник складав 40,5%, що говорить про планомірну тенденцію до росту захворюванності серед сільського населення. Завдяки відпрацьованим заходам з профілактики передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини шляхом забезпечення медичними виробами одноразового використання, наборами для матері та дитини для пологів, швидкими тестами по експрес діагностиці ВІЛ-інфекції, адаптованими молочними сумішами для дітей першого року життя народженими ВІЛ-інфікованими матерями кількість випадків інфікування медичного персоналу і передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини протягом поточного року не зареєстровано. На диспансерному обліку ВІЛ-позитивних вагітних жінок серед сільського населення на даний час немає.

За результатами засідання прийнято рішення, спрямовані на покращення ситуації у боротьбі із вищезазначеними захворюваннями у районі.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Грудень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Погода
Архів
Грудень 2019 (10)
Листопад 2019 (27)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)
Липень 2019 (26)