Служба зайнятості консультує держслужбовців у зв'язку із запланованим вивільненням

Служба зайнятості консультує держслужбовців у зв'язку із запланованим вивільненням

19 листопада 2019 року / 280 переглядів

19 листопада Старокостянтинівською міськрайонною філією Хмельницького обласного центру зайнятості проведено семінар з питань пом’якшення наслідків можливого вивільнення працівників Старокостянтинівської районної державної адміністрації.

Засідання проведено директором міськрайонної філії обласного центру зайнятості Лесею Фесун за участю заступника голови районної державної адміністрації Людмили Гнатюк, керівників структурних підрозділів та працівників райдержадміністрації.

Під час семінару обговорено питання щодо спільних дій, спрямованих на забезпечення пошуку вільних робочих місць для забезпечення зайнятості фахівців, щодо яких існує можливість вивільнення.

Директор філії Леся Фесун ознайомила присутніх з вимогами чинного законодавства щодо порядку вивільнення працівників, послугами, що надає служба зайнятості, правами і обов’язками осіб, які звертаються до служби зайнятості за допомогою у працевлаштуванні, актуальними вакансіями та з джерелами отримання інформації про вакансії, зокрема за допомогою інтернет-ресурсів державної служби зайнятості, зазначивши, що за допомогою служби зайнятості, активуючи власні зусилля, можна реалізувати своє право на працю.

Оскільки служба зайнятості володіє інформацією про потребу у працівниках, використовуючи базу актуальних вакансій, єдину для всієї України, працівники можуть скористатись цією інформацією та знайти гідну роботу ще до настання вивільнення.

Також фахівці філії зосередили увагу присутніх на можливостях перенавчання, підвищенні кваліфікації, започаткуванні власної справи за сприяння служби зайнятості.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Грудень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Погода
Архів
Грудень 2019 (10)
Листопад 2019 (27)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)
Липень 2019 (26)