В облдержадміністрації обговорили пропозиції щодо внесення змін до перспективного плану формування ОТГ

В облдержадміністрації обговорили пропозиції щодо внесення змін до перспективного плану формування ОТГ

18 листопада 2019 року / 277 переглядів

15 листопада під керівництвом т.в.о. голови адміністрації Володимира Кальніченка відбулося засідання міжвідомчої обласної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівня Хмельницької області. До участі в засіданні також долучилися голова обласної ради Михайло Загородний, заступники голови адміністрації, члени робочої групи та представники окремих районів області.

Володимир Кальніченко нагадав присутнім, що в травні були розглянуті та затвердженні пропозиції щодо можливого адміністративно-територіального устрою районного рівня, які були направлені на розгляд Мінрегіону України.

Також у жовтні-листопаді під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука відбулася низка селекторних нарад за участю керівників міністерств, голів та представників облдержадміністрацій, за результатами яких облдержадміністраціям надано багато доручень, які стосуються організації надання публічних послуг, створення геопросторової бази даних про мережу об’єктів надання цих послуг, проектів будівництва закладів освіти, спорту тощо.

Володимир Ілліч наголосив, що всі ці завдання мають бути виконані із врахуванням базового рівня адміністративно-територіального устрою області, тобто територій об’єднаних територіальних громад.

На даний час перспективний план формування територій громад області передбачає утворення на території області 62-х об’єднаних територіальних громад. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21.11.2018 року №901-р затверджено зміни до перспективного плану формування територій громад Хмельницької області по всій території області. 47 громад (76%) передбачених перспективним планом вже створено, але не всі у повному складі, 4 об’єднані територіальні громади, утворені у поточному році, не передбачені в перспективному плані.

Однак, як показує нещодавно проведений аналіз не всі громади довели свою спроможність. Окрім того, Мінрегіон розробив проєкт нової Методики формування спроможних територіальних громад в частині критеріїв визначення ресурсної спроможності ОТГ. Відтак, враховуючи зазначене, фахівці облдержадміністрації та Хмельницького Центру розвитку місцевого самоврядування попрацювали над оновленням перспективного плану формування територій громад області.

Напрацювання щодо існуючої ситуації та проектної моделі адміністративно-територіального устрою базового рівня області, які стали результатом проведеної роботи, сьогодні представили до уваги присутніх заступник голови адміністрації Світлана Павлишина та директор Хмельницького Центру розвитку місцевого самоврядування Сергій Яцковський.

Володимир Кальніченко зазначив, що керівники районів та ОТГ мають до 19 листопада опрацювати озвученні пропозиції та подати їх до обласної державної адміністрації, оскільки 21 листопада в адміністрації відбудеться засідання за участю депутатів Верховної Ради від області щодо обговорення остаточного варіанту перспективного плану. Після цього, розроблені та опрацьовані проекти змін до перспективного плану будуть направленні на розгляд Кабінету Міністрів України. Особливо увагу посадовець звернув на необхідність виваженого підходу до цієї роботи, адже після затвердження Урядом ніяких змін у перспективному плані більше не передбачається.

Тому Володимир Ілліч закликав керівників тих райдержадміністрацій, на території районів яких можливі кардинальні зміни, голів та мешканців об’єднаних громад, а також тих територій, які ще не увійшли в ОТГ активно долучитись до обговорення.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Грудень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Погода
Архів
Грудень 2019 (10)
Листопад 2019 (27)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)
Липень 2019 (26)