Людмила Гнатюк провела розширене засідання колегії районної державної адміністрації

Людмила Гнатюк провела розширене засідання колегії районної державної адміністрації

31 жовтня 2019 року / 132 переглядів

Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк провела розширене засідання колегії районної державної адміністрації. На порядку денному розглянуто питання:

  1. Про підсумки соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району за 9 місяців 2019 року.
  2. Про виконання в районі Закону України "Про запобігання та протидію домашньому насильству".

По першому питанню виступив заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін. У своєму виступі він зазначив, що протягом січня-вересня 2019 року районною державною адміністрацією, її структурними підрозділами та органами місцевого самоврядування вжито заходів щодо забезпечення сталого розвитку району та збереження стабільної суспільно-політичної ситуації.

Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації рекомендовано детально проаналізувати та підвести підсумки роботи за 9 місяців 2019 року у відповідних сферах економічної діяльності та до кінця поточного року вжити дієвих заходів щодо усунення виявлених негативних тенденцій. Управлінню агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації наголошено здійснити необхідну організаційну роботу щодо своєчасного проведення комплексу збиральних робіт агроформуваннями району. Відділу економічного розвитку, промисловості та інфраструктури райдержадміністрації провести аналіз діяльності промислових підприємств, які функціонують на підвідомчий території. Здійснити моніторинг стану доріг загального користування місцевого значення і сформувати перелік об’єктів для проведення капітального та поточного середнього ремонту за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації активізувати роботу робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення. Відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації забезпечити належний температурний режим у навчальних закладах району, забезпечити освоєння коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа". КНП "Старокостянтинівський центр ПМСД" сприяти використанню коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

З другого питання виступила начальник начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Бондар Любов Степанівна. Вона проаналізувала стан про виконання Закону України "Про запобігання та протидію домашньому насильству" в районі.

Зазначено, що в управлінні соціального захисту населення формується банк даних осіб, які постраждали від домашнього насильства, або в яких існує реальна загроза його вчинення, створено банк даних організацій, установ, закладів, які працюють у напрямку попередження домашнього насильства, узагальнюються звітні інформації. Також управлінням соціального захисту населення забезпечується збір та аналіз інформації за фактами домашнього насильства. Так, протягом січня-вересня 2019 року отримано 45 повідомлень про факти домашнього насильства (в 2018 року за 9 місяців надійшло 57 повідомлень), з них 44 повідомлення надійшли від служби дільничних інспекторів відділу поліції та 1 повідомлення від служби у справах дітей райдержадміністрації. Переважна кількість (36) звернень, або 80% надійшло від жінок (дружин, співмешканок та матерів) і тільки 5 звернень надійшло від чоловіків. Найбільше фактів домашнього насильства зафіксовано в Самчиківській(9), Пашковецькій(6), Великочернятинській(5) сільських радах. Жодного випадку домашнього насилля не зафіксовано в 12 сільських радах.

Станом на 01.10.2019 року в банку даних осіб, які постраждали від домашнього насильства перебуває 54 особи (в 2018 році за аналогічний період перебувало 70 осіб).

Невід’ємною складовою системної і комплексної роботи з сім’єю, в якій вчиняється насильство, є здійснення корекційної роботи з кривдниками та реабілітаційної роботи з жертвою. Так, психологом районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) забезпечується проведення програми соціально-психологічної корекції для осіб, які вчинили домашнє насильство та програми корекційно – реабілітаційної роботи з жінками, які постраждали від домашнього насильства. З початку року за направленням та на добровільній основі проводилась робота з 5 кривдниками (пройшли корекційну програму з початку року 4 особи, 1 особа продовжує роботу). Програму для жертв домашнього насильства пройшли 4 особи та 1 особа продовжує проходження.

До Старокостянтинівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у 2019 році надійшло 23 повідомлення про сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах через насильство в сім’ї та жорстоке поводження, у тому числі з дітьми. З них у 2 сім’ях (Стецьківська та Миролюбненська сільська ради) зафіксовано рецидив домашнього насильства. За результатами оцінки потреб усі сім’ї охоплені соціальними послугами, а саме: 7 сімей взяті на соціальний супровід, а інші отримують послуги соціальної профілактики та перебувають на соціальному контролі фахівців РЦСССДМ, фахівців із соціальної роботи та соціальних педагогів сільських рад.

З метою профілактики рецидиву домашнього насильства соціальна робота здійснюється з кривдниками та спрямовується на формування у них усвідомленого ставлення до соціально-правових наслідків протиправної поведінки.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Листопад 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Погода
Архів
Листопад 2019 (18)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)
Липень 2019 (26)
Червень 2019 (20)