Співпраця влади та бізнесу у розвитку соціальної сфери району

Співпраця влади та бізнесу у розвитку соціальної сфери району

2 жовтня 2019 року / 143 переглядів

1 жовтня заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк й начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Чернега провели робочу зустріч із менеджером Старокостянтинівського району регіонального управління Енселко-Захід Мариною Козачук.

Під час зустрічі обговорено питання встановлення системи опалення у дитячому садочку "Пізнайко" с.Григорівка, де наразі тривають роботи із реконструкції приміщення. У рамках проекту "Разом з Кернел" підприємство надало благодійну фінансову допомогу на придбання матеріалів та монтаж системи опалення садочку.

Підприємство "Енселко Агро" (Кернел) та БФ "Разом з Кернел" завжди активно долучаються до реалізації соціальних проектів Старокостянтинівського району, які спрямовані на покращення добробуду громад. Компанія активно підтримує соціальну сферу – освітні, медичні, культурні установи, не минає увагою потреби пенсіонерів, ветеранів війни, учасників бойових дій.

Кернел – провідний у світі та один з найбільших в Україні виробників й експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові аграрні ринки. Компанією активно реалізовується програма з оновлення сільськогосподарської техніки, систематично поліпшуються умови праці робітників. Основою досягнення усіх цих успіхів підприємства є правильний та оптимальний підбір персоналу та стимули, в першу чергу – конкурентоздатна, вчасно виплачена заробітна плата, яка значно перевищує середню номінальну заробітну плату по Хмельниччині, а також надання повного пакету соціальних гарантій працюючим.

На території Старокостянтинівського району ТОВ "Енселко Агро" (структурний підрозділ Кернел) є найбільшим орендарем землі – понад 22 тис. га, на яких вирощує зернові та технічні культури.

Людмила Гнатюк подякувала Марині Козачук за щорічну допомогу в організації літнього оздоровчого відпочинку дітей, постійній активній допомозі у реалізації ряду соціальних проектів на території району.

Також під час робочої зустрічі обговорено питання облаштування дитячих ігрових майданчиків та територіях дошкільних навчальних закладів району.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Погода
Архів
Жовтень 2019 (15)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)
Липень 2019 (26)
Червень 2019 (20)
Травень 2019 (25)