Військова частина А2502 на сьогодні має близько 150 вільних посад на військову службу за контрактом

Військова частина А2502 на сьогодні має близько 150 вільних посад на військову службу за контрактом

24 вересня 2019 року / 135 переглядів

Нещодавно, з метою сприяння у забезпеченні укомплектування військової частини військовослужбовцями за контрактом, директор Старокостянтинівської філії Хмельницького обласного центру зайнятості Леся Фесун зустрілася з командиром військової частини А2502 Євгеном Булациком та першим заступником командира частини А2502 – начальником штабу Олександром Гусарем.

Військова частина А2502 на сьогодні має близько 150 вільних посад на військову службу за контрактом. А це - гідне грошове забезпечення, гарантований соціальний пакет, кар’єрне зростання, можливість отримання вищої освіти без відриву від виробництва тощо. Євген Булацик розповів про службу за контрактом у Повітряних Силах Збройних Сил України та наголосив, що вона поєднує в собі патріотичний вклад у захист та розвиток Батьківщини, а також дає стабільну основу для соціальної і економічної захищеності. Також було надано директору філії презентаційні матеріали щодо військової служби за контрактом (банери, буклети тощо).

В ході зустрічі Леся Фесун поінформувала роботодавця про стан, сучасні тенденції та процеси на ринку праці, професійно – кваліфікаційний склад безробітних, ознайомила з переліком послуг, які надає служба зайнятості, в тому числі шляхом використання інформаційно-комунікаційних технологій.

Л.Фесун повідомила, що за сприяння служби зайнятості з початку поточного року було призвано на військову службу за контрактом 5 осіб з числа безробітних. Під час розмови також були обговорені шляхи укомплектування вакансій на цивільні посади (електрогазозварник, машиніст (кочегар) котельні).

По закінченню зустрічі сторони домовились про подальшу співпрацю щодо забезпечення та підготовки якісного кадрового потенціалу, участі у спільних заходах.

За матеріалами Старокостянтинівської філії Хмельницького обласного центру зайнятості

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Погода
Архів
Жовтень 2019 (15)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)
Липень 2019 (26)
Червень 2019 (20)
Травень 2019 (25)