Людмила Гнатюк провела засідання колегії районної державної адміністрації

Людмила Гнатюк провела засідання колегії районної державної адміністрації

30 серпня 2019 року / 93 переглядів

Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк провела засідання колегії районної державної адміністрації. На порядку денному колегії розглянули питання:

  1. Про стан підготовки закладів освіти району до початку нового 2019-2020 навчального року.
  2. Про стан роботи установ культури в районі.

По першому питанню виступив начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Сергій Чернега. У виступі він зазначив, що на 1 вересня мережа навчальних закладів району складатиме 30 загальноосвітніх шкіл. З них 4 – ЗОШ І ступеня, 7 – шкіл І-ІІ ступенів, 19 закладів надаватимуть повну загальну середню освіту, функціонуватиме 28 дошкільних навчальних закладів. У 2019-2020 навчальному році за парти сяде 2643 учні, з них 234 першокласники. Забезпечено стовідсоткове охоплення навчанням дітей та підлітків.

В ході підготовки навчальних закладів до роботи в осінньо-зимовий період проведено роботи по зміцненню матеріально-технічної бази закладів освіти. Зокрема: завершено проведення поточних ремонтів, зроблено капітальний ремонт даху харчоблоку та утеплення фасаду приміщення харчоблоку, спортивної зали Самчиківської ЗОШ I-III ступенів, завершено роботи по капітальному ремонту приміщення корпусу №2 Бутовецької ЗОШ I-III ступенів. На виконання програми енергозбереження розпочато будівельно-монтажні роботи в Бутовецькій ЗОШ І-ІІІ ст. Продовжуються роботи по реконструкції ДНЗ "Пізнайко" в с.Григорівка. Зокрема ведуться роботи по монтажу системи опалення. Замінено автоматику до твердопаливного котла котельні Ладигівського НВК, проведено роботи по монтажу котла котельні Губчанського НВК. Проведено демонтаж коректорів об’єму газу та датчиків тиску та температури для проходження чергової державної повірки: Пашковецький НВК, В.Чернятинська ЗОШ, Сахновецька ЗОШ, Ст.Остропільське НВО, Сковородківський НВК,

Станом на 15.08.2019 року завезено 100 % вугілля у заклади освіти та 37% від потреби торфобрикетів.

Ведеться цілодобове спостереження за протипожежним станом об’єктів за допомогою пульта централізованого протипожежного спостереження через GSM-канал.

По закладах освіти проводяться заміри опору ізоляції електромережі та електроустановок.

Проведено просочення дерев’яних конструкцій вогнезахисними сумішами при виконанні ремонтних робіт покрівлі харчоблоку та актової зали Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ст. Заплановано проведення навчання по цивільному захисту та пожежній безпеці відповідальних осіб.

Проведено роботи по державній перевірці розрахункових приладів котельного господарства: повірку 9 лічильників газу та 5-ти коректорів. Здійснено технічне обслуговування 146 вогнегасників.

Також здійснено технічне обслуговування 22 шкільних автобусів. Автобуси технічно справні для підвезення до місць навчання і додому вихованців ДНЗ, учнів та педагогічних працівників.

По другому питанню виступила головний спеціаліст відділу культури, національностей та релігій районної державної адміністрації Вікторія Шубіна. Вона зазначила, що надання послуг населенню району у сфері культури та мистецтва здійснюється мережею закладів культури, а саме: 66 клубних закладів, 42 бібліотеки, Староостропільська дитяча музична школа, Самчиківська дитяча художня школа, районний історико-краєзнавчий музей.

У закладах культури району проведено ряд заходів щодо зміцнення матеріально - технічної бази. Зокрема, за рахунок бюджетних, спеціальних коштів проведено ремонти закладів культури: капітальний ремонт даху Зеленецького сільського клубу на суму 926 тис.грн, Вишнопільського сільського будинку культури на суму 243 тис.грн, приміщення Григорівського сільського будинку культури на суму 308 тис.грн., глядацької зали Вербородинського сільсього клубу на суму 286,9 тис.грн., поточний ремонт актового залу центральної районної бібліотеки на суму 50 тис. грн.,

Придбано музичні інструменти, національні костюми, музичну апаратуру, комп’ютерну техніку та ін. на суму 348,3 тис. грн.,

Від надання різного роду культурологічних платних послуг установами культури району виконано платних послуг на суму 189,6 тис. грн.

Творча діяльність в закладах культури направлена на створення умов для самодіяльної творчості, формування громадської думки, духовного розвитку, задоволення культурних потреб, організації відпочинку населення.

При закладах культури клубного типу діють 274 колективів художньої самодіяльності, муніципальний фольклорний ансамбль ім. В.Ножки та шість аматорських колективів, які мають звання "Народний".

Протягом поточного року проведено низку основних культурно-мистецьких заходів, спрямованих на подальшу підтримку та розвиток жанрів народної творчості в районі, професійного мистецтва, відзначення державних свят і пам’ятних подій, зокрема: до Дня Соборності України, Дня захисника Вітчизни, Дня народження Т. Г. Шевченка, Міжнародного Дня прав жінок і миру, річниці Чорнобильської катастрофи, цикл заходів до Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні, Дня матері, Дня Конституції, Дня Державного прапора України, Дня незалежності України, театралізовані свята за народним календарем та ін.

В районі діє 2 початкових спеціалізованих мистецьких навчальних заклади: Самчиківська дитяча художня школа традиційного народного декоративно-прикладного мистецтва та Староостропільська дитяча музична школа, які знаходяться в сільській місцевості. Діють філії в с.Самчики, Ладиги, Сахнівці.

Контингент шкіл становить 121 учень, що складає 4,6 % від загального числа дітей шкільного віку району.

Діти з багатодітних сімей, із малозабезпечених сімей, діти-інваліди, діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування здобувають позашкільну освіту безкоштовно.

Вихованці початкових мистецьких навчальних закладів приймають активну участь у культурно-мистецькому житті району, організовуючи тематичні та персональні виставки учнів, викладачів, є постійними учасниками конкурсів, фестивалів, оглядів, тематичних заходів.

Робота щодо діяльності закладів культури району висвітлюється в засобах масової інформації, WEВ-сайтах районної державної адміністрації, центральної районної бібліотеки.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Вересень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Погода
Архів
Вересень 2019 (13)
Серпень 2019 (25)
Липень 2019 (26)
Червень 2019 (20)
Травень 2019 (25)
Квітень 2019 (21)