Подорожуємо у світ професій

Подорожуємо у світ професій

12 серпня 2019 року / 53 переглядів

Минулого тижня фахівці Старокостянтинівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості завітали до позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка".

Метою виїзного заходу "Обираймо професію разом", який проводиться в рамках профорієнтаційного проекту "Твоя формула успіху" було ознайомлення учнів з актуальними професіями на ринку праці, розширення їх уяви про різні види професійної діяльності, розвиток інтуїції та творчого мислення, а також, інформування про негативні явища в дитячому та підлітковому середовищі, формування позитивного іміджу здорової людини.

Відкрила захід в.о. директора ПЗОВ "Калинівка" Світлана Сторожук. Далі провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних міськрайонної філії Лілія Шульженко розповіла про перспективи працевлаштування сучасної молоді, ознайомила з барометром професій та надала інформацію про можливість їх здобуття в навчальних закладах, зокрема, у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості України, також провела профорієнтаційні конкурси.

Під час семінару "Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці" фахівець ознайомила учнів із законодавчими аспектами щодо використання дитячої праці та правилами, яких необхідно дотримуватися при виїзді та перебуванні за кордоном.

Форми і методи профорієнтаційної роботи, спільні напрями в організації роботи з учнями, психодіагностичне тестування на "Веб-базованій платформі для онлайн-профорієнтаційного консультування "Моя професія: консультаційна мережа", використання профорієнтаційного терміналу в профорієнтаційній роботі обговорю-вались з вихователями-вчителями в ході методичного семінару з питань організації профорієнтаційної роботи.

Під час роботи мобільного центру зайнятості учні мали можливість ознайомитися з інформацією про професії, паспортами ринкоутворюючих підприємств та навчальних закладів, інформаційною продукцією для молоді.

У заходах взяли участь 91 учень 3-10 класів та 7 вихователів.

Учасники цікаво та з користю провели час, отримали нові знання, позитивні емоції та гарний настрій, по закінченню конкурсів отримали заохочувальні подарунки.

За матеріалами Старокостянтинівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Серпень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Архів
Серпень 2019 (13)
Липень 2019 (26)
Червень 2019 (20)
Травень 2019 (25)
Квітень 2019 (21)
Березень 2019 (28)