Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

30 липня 2019 року / 137 переглядів

Проблема торгівлі людьми- болісна тема для України. Складна економічна ситуація, високий рівень безробіття, правова необізнаність громадян є основними умовами, що сприяють поширенню цього явища.

Управлінням соціального захисту населення спільно з представниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, відділу освіти молоді та спорту райдержадміністрації, охорони здоров’я проведено обговорення питання щодо інформаційної кампанії до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми.

Засідання відбулося під головуванням заступника голови райдержадміністраціїї ЛюдмилиГнатюк, яка наголосила, що більшість людей вважає, що таке поняття, як торгівля людьми – це лише частина телевізійних новин та деяких іноземних фільмів, а рабство взагалі не існує в сучасному світі і давно відійшло у минуле. Але, на превеликий жаль, це не так. Тому, для того, щоб убезпечити себе від потрапляння у страшні тенета работоргівців, варто бути поінформованим та обізнаним.

З метою відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми 30 липня 2019 року проведено ряд заходів.

Працівники управління соціального захисту населення провели інформаційну кампанію з протидії торгівлі людьми серед громадян, які звертались за призначенням всіх видів допомог, субсидій та пільг, шляхом розповсюдження інформаційних листівок та розповідали як не стати жертвою трудової експлуатації та як діяти у разі потрапляння у тенета трудового рабства.

Також, фахівцями управління соціального захисту населення розповсюджено інформаційно-просвітницькі матеріали у Старокостянтинівському районному територіальному центрі обслуговування(надання соціальних послуг).

Фахівці із соціальної роботи додатково відвідали сім’ї, які перебуваються у складних життєвих обставинах та знаходяться на обліку в РЦСССДМ з метою проведення бесід про небезпеку потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.

Управління соціального захисту населення

районної державної адміністрації

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Серпень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Архів
Серпень 2019 (13)
Липень 2019 (26)
Червень 2019 (20)
Травень 2019 (25)
Квітень 2019 (21)
Березень 2019 (28)