Олег Борикін провів засідання колегії районної державної адміністрації

Олег Борикін провів засідання колегії районної державної адміністрації

26 липня 2019 року / 135 переглядів

25 липня заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін провів засідання колегії райдержадміністрації.

На порядку денному розглянуто питання про підсумки соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району за І півріччя 2019 року та про хід виконання районної цільової соціальної програми "Молодь Старокостянтинівщини" на 2018-2020 роки.

По першому питанню порядку денного виступали заступник голови райдержадміністрації Олег Борикін, начальник управління агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації Володимир Бурлаков, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Чернега, директор комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівський Центр первинної медико-санітарної допомоги" Анатолій Швець та начальник відділу культури, національностей, релігій та туризму райдержадміністрації Анжеліка Дмитрашко.

Завдяки стабільній роботі підприємств вдалося досягти зростання обсягів промислового виробництва у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 9,0 млн.грн. та становлять 143,2 млн.грн. У добувній промисловості вироблено продукції на суму 58,7 млн.грн., у переробній – на 84,5 млн.грн. Загальний обсяг реалізованої продукції зріс у 1,6 разів у порівнянні з відповідним періодом минулого року і становить 287,9 млн.грн. Експортовано продукції на суму понад 32,0 млн.грн.

У районі своєчасно розпочато і завершено посів всіх сільськогосподарських культур згідно технологічних умов з внесенням мінеральних добрив, протруєнням насіння і в оптимальні строки. Посівна площа по всіх категоріях господарств у 2019 році становить 84,5 тис. га, в т.ч. в сільськогосподарських підприємствах – 69,2 тис. га, в господарствах населення – 15,3 тис. га.

У поточному році до збирання підлягає 28,4 тис. га ранніх зернових і зернобобових культур та 3,5 тис. га озимого ріпаку, в тому числі в агро- формуваннях: ранніх зернових культур – 22,8 тис. га, озимого ріпаку 3,5 тис. га. Відбулась зміна структури посівних площ: збільшено до попереднього року посівні площі озимих зернових культур на 5,4 тис. га, сої – 7,6 тис. га. Зменшилась площа посіву кукурудзи на зерно – на 3,3 тис. га, соняшнику – на 5,5 тис. га

У господарствах району нараховується 3123 голови ВРХ, в т.ч. 1140 голів корів, що на 44 голови більше до минулого року та 15630 голів свиней, що на 7949 голів більше до минулого року.

Значна увага у першому півріччі приділялась і розвитку інфраструктури району. 19 березня цього року введено в експлуатацію та розпочато виробництво електроенергії на Писарівській сонячній електростанції встановленою потужністю 1,782 МВт.

У І півріччі 2019 року проведено поточний ремонт водогону с.Лисинці протяжністю 0,8 км та ремонт водонапірних башт (заміна насоса) на суму 41,200 тис.грн. З місцевого бюджету було профінансовано виготовлення проектно-кошторисної документації вуличних водогонів у с.Іршики – 77,5 тис.грн.

На благоустрій населених пунктів витрачено 601 тис.грн., з яких 545 тис. грн. бюджетних, а 46 тис. грн. позабюджетних.

На території сільських рад виявлено та ліквідовано 272 несанкціонованих сміттєзвалища.

За І півріччя 2019 року проведено поточний ремонт вулиць та доріг комунальної власності протяжністю 8,2 км на суму 50,1 тис. грн.

Пасажирські перевезення по району забезпечувались 7 приватними перевізниками, які обслуговують 18 приміських маршрутів. Виділено кошти з районного бюджету на здійснення відшкодування витрат перевізникам за перевезення пільгових категорій громадян у Старокостянтинівському районі у розмірі 511,9 тис. грн. та перевезено понад 20 тис. громадян, які мають право на безкоштовний проїзд.

Залучено 100,8 млн. грн. капітальних інвестицій, що у 0,5 рази менше по відношенню до минулого року.

Обсяг експорту досяг 22,4 млн.дол.США., що у 2,2 рази більше до відповідного періоду попереднього року.

За І півріччя 2019 року надійшло податків та зборів в сумі 179,5 млн. грн., із них власних надходжень – 56,8 млн.грн., що на 2,9% більше до надходжень за І півріччя 2018 року.

Надходження податку на доходи фізичних осіб становили близько 31,3 млн.грн. Питома вага його в загальній сумі обсягу надходжень місцевих бюджетів – 51,6%, зростання до минулого року складає 10,4%.

Надходження сільських рад складають 24,9 млн.грн.

Проведено видатків із загального фонду місцевих бюджетів на суму 105,5 млн.грн.

На утримання установ соціально-культурної сфери за І півріччя 2019 року використано 112,1 млн. грн.

Значні кошти бюджетів різних рівнів використано на розвиток галузі охорони здоров'я. На капітальний ремонт та реконструкцію інфекційного відділення Старокостянтинівської центральної районної лікарні, офіційне відкриття якого відбулось у березні 2019 року та придбання сучасного медичного обладнання та меблів використано близько 5 млн. грн. З них 2,903 млн. грн. – це кошти Державного Фонду Регіонального розвитку та 1,875 млн. грн. – кошти районного бюджету.

На придбання медичного обладнання було витрачено 28,7 тис грн. (пилка електрична медична).

Проведений ремонт фельдшерського пункту с.Решнівка (100,0 тис. грн. з районного бюджету). Профінансовано з районного бюджету ремонт автомобіля OpelComboВХ 13-34 ВВ на суму 30,0 тис. грн. Закуплено комп’ютерне обладнання для Старокостянтинівського центру первинної медико-санітарної допомоги на суму 298,4 тис. грн. (8 ноутбуків та 3 БФП).

У І півріччі 2019 року на проведення капітальних та поточних ремонтів закладів освіти з районного бюджету використано 1646,55 тис. грн., з них:

– проведено капітальний ремонт даху харчоблоку та утеплення фасадів приміщень харчоблоку й спортивної зали Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ст. (1 млн. 385 тис.грн. з районного бюджету);

– виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту приміщень та пожежної сигналізації харчоблоку, обіднього залу Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ст. – 130,37 тис. грн.;

– поточні ремонти інших закладів освіти – 87,41 тис. грн.;

– співфінансування капітального ремонту приміщень корпусу №2 Бутовецької ЗОШ І-ІІІ ст. (кошти субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій – 1019,52, тис.грн., 31,53 тис. грн. – районний бюджет);

– проведено поточний ремонт житлових корпусів позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка" (11,87 тис.грн. з районного бюджету).

Проведено поточний ремонт Григорівського сільського будинку культури на суму 308,5 тис. грн. та читальної зали центральної районної бібліотеки на суму 50,0 тис. грн. Профінансовано закупівлю сценічно-постановочних засобів і музичної апаратури на суму 104,5 тис. грн.

За І півріччя 2019 року використано субвенції з державного бюджету на виконання державних програм та заходів з соціального захисту населення в сумі 44,5 млн. грн., що становить 100 % до сум, які надійшли з державного бюджету.

За І півріччя 2019 року використано субвенції з державного бюджету на виконання державних програм та заходів з соціального захисту населення в сумі 43,7 млн.грн.

На обліку перебуває 343 багатодітних сім’ї, у яких виховується 1188 дітей. Державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям отримало 114 сімей, в тому числі 54 багатодітних сім’ї. З січня по червень 2019 року нараховано та профінансовано допомоги на суму 2,4 млн.грн. Середній розмір допомоги складає 4075,06 грн.

Державну соціальну допомогу сім'ям з дітьми отримує 1018 осіб. За звітний період нараховано та профінансовано зазначеної допомоги на суму 10,2 млн.грн.

Профінансовано з початку року субсидій на тверде паливо та скраплений газ на суму 1,3 млн.грн. для 654 сімей, субсидій для відшкодування витрат на оплату за житлово-комунальні послуги на суму 14,9 млн.грн. для 2385 сімей.

По другому питанню порядку денного засідання колегії доповідав начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Чернега. Доповідач зазначив, що у 2019 році з районного бюджету на проведення заходів районної цільової соціальної програми "Молодь Старокостянтинівщини" на 2018-2020 роки виділено 22,5 тис. гривень.

Відповідно до Програми здійснюється робота щодо реалізації молодіжної політики та заходів національно-патріотичного виховання.

З цією метою протягом першого півріччя 2019 року проводилися заходи, спрямовані на національно-патріотичне та військово-патріотичне виховання молоді на основі українських національно-історичних традицій; удосконалення якості вивчення призовних ресурсів, які підлягають призову на військову службу; підвищення якості підготовки призовників до вступу у військові навчальні заклади та навчальні заклади, які мають військові навчальні підрозділи.

По загальноосвітніх школах району функціонували фотовиставки та стенди про АТО, героїв Небесної Сотні, проводились уроки героїзму, уроки мужності, екскурсії у військові частини м. Старокостянтинова.

Проводилися зустрічі молоді з ветеранами Другої світової війни, відмінниками Збройних Сил України, воїнами-інтернаціоналістами, учасниками АТО, представниками військових частин; проводилися акції "Лист захиснику Вітчизни", "Лист пораненому"; учні навчальних закладів відвідували військовослужбовців, які отримали поранення у зоні бойових дій та знаходяться на лікуванні чи проходять реабілітацію у військових медичних закладах Міністерства оборони України.

Учні районних закладів освіти брали участь у обласних, районних етапах конкурсу патріотичної пісні.

З метою пропаганди та утвердження здорового способу життя, підтримки обдарованих дітей та молоді у квітні 2019 року проводився районний етап щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров’я" під час якого учні демонстрували знання з навичок надання першої домедичної допомоги, збереження здоров’я. Переможців фестивалю було нагороджено солодкими подарунками.

У травні 2019 року проводились щорічні навчально-польові збори з юнаками 11 класів, з метою закріплення знань, вмінь та навичок отриманих під час вивчення предмета "Захист Вітчизни". В рамках проведення зборів проводилися теоретичні і практичні заняття на базі загальноосвітніх навчальних закладів та військових частин Старокостянтинівського гарнізону. На базі закладів загальної середньої освіти району проводились заняття зі стройової підготовки, прикладної фізичної підготовки.

З метою поліпшення виховної роботи з учнівською молоддю на основі традицій і звичаїв українського народу, формування у підростаючого покоління патріотичної свідомості, готовності до виконання громадянських і конституційних обов’язків по загальноосвітніх навчальних закладах проводиться цілорічна Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура"). 11 травня 2019 року проводився районний етап гри. Переможець – команда Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ступенів – представляла район на обласному етапі гри 15-19 червня 2019 року в смт. Вовковинці Деражнянського району.

Діти соціально-вразливих категорій щороку мають можливість безкоштовно відпочити та оздоровитись у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку "Калинівка", інших таборах області та України. За шість місяців 2019 року в ПЗОВ "Калинівка", Міжнародному дитячому центрі "Артек", Українському дитячому центрі "Молода гвардія", ПЗОВ "Салют" (Миколаївська область), дитячому закладі оздоровлення та відпочинку "Еко Ленд" вже оздоровлено 88 дітей пільгових категорій.

Пріоритетом роботи райдержадміністрації є підтримка молоді, молодіжних заходів щодо розвитку молодіжного руху та національно-патріотичного виховання, залучення широких верств населення до здорового способу життя, інформування про заходи, спрямовані на реалізацію молодіжної політики, проведення заходів, що сприяють підвищенню інтересу молоді до проблем державотворення, розвитку демократії та громадянського суспільства, участь молоді у реалізації державної молодіжної політики.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Серпень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Архів
Серпень 2019 (13)
Липень 2019 (26)
Червень 2019 (20)
Травень 2019 (25)
Квітень 2019 (21)
Березень 2019 (28)