Відбулося пленарне засідання двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання

Відбулося пленарне засідання двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання

18 липня 2019 року / 128 переглядів

18 липня заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін взяв участь у пленарному засіданні двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання. У роботі пленарного засідання взяли участь 27 депутатів.

При розгляді питання "Про депутатські запити" було продовжено терміни розгляду депутатських запитів, що надійшли на попередніх сесіях, як такі, що потребують подальшого вивчення.

Депутати районної ради розглянули та одноголосно прийняли рішення про присвоєння звання "Почесний громадянин Старокостянтинівського району" за значний особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток району, активну громадську діяльність завідувачу травматологічного відділення Старокостянтинівської центральної районної лікарні, лікарю-ортопеду-травматологу Трохимовичу Віталію Аркадійовичу.

Зі звітом про виконання районного бюджету за 2018 рік та змінами, що пропонуються внести до бюджету 2019 року, виступив начальник управління фінансів райдержадміністрації Григорій Горда.

Заслухано щорічний звіт голови районної ради, а також звіти про виконання районних програм, термін виконання яких минув та затвердили аналогічні програми на наступні роки.

Рішенням ради затверджено програму соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району на 2019 рік, програму розвитку малого і середнього підприємництва у Старокостянтинівському районі на 2019-2020 роки, районну комплексну програму соціального захисту населення на 2019-2020 роки та районну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2019-2020 роки.

Також під час засідання сесії районної ради було реорганізовано Старокостянтинівську центральну районну лікарню шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство та доручено головному лікарю Володимиру Стіхарєву розробити Статут нового комунального закладу.

Про результати діяльності Старокостянтинівської місцевої прокуратури перед депутатським корпусом виступив прокурор місцевої прокуратури Володимир Мельник, який відмітив, що прокуратурою у 2018 році вживалися заходи, спрямовані на реальне усунення порушень законів, поновлення прав громадян та інтересів держави, розкриття кримінальних правопорушень, забезпечення відшкодування завданих збитків, додержання конституційних прав громадян у кримінальному провадженні, посилення протидії корупції.

Розглянувши лист відділу освіти, молоді та спорту Старокостянтинівської районної державної адміністрації, депутатами було припинено діяльність Чорнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Коржівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та Драчівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Ряд проектів рішень стосувався погодження проектів землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів Ілляшівської та Великочернятинської сільських рад.

За підсумками роботи двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання розглянуто і прийнято близько 30 рішень.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Серпень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Архів
Серпень 2019 (13)
Липень 2019 (26)
Червень 2019 (20)
Травень 2019 (25)
Квітень 2019 (21)
Березень 2019 (28)