Досягнення та підсумки роботи Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за І півріччя 2019 року

Досягнення та підсумки роботи Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за І півріччя 2019 року

8 липня 2019 року / 49 переглядів

Основним стратегічним завданням роботи Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги було і залишається забезпечення доступу населення до безоплатної первинної і вторинної правової допомоги, інтеграція безоплатної первинної правової допомоги на рівні територіальних громад, розвиток системи надання безоплатної правової допомоги.

Варто зазначити про успішний старт всеукраїнських правопросвітницьких проектів "Відповідальне батьківство", "Я маю право голосу", "Чесна платіжка". У рамках цих проектів громадянам активно роз’яснювались питання про розмір, підстави та порядок нарахування аліментів; про нові правила виїзду з дитиною за кордон; про порядок отримання податкової знижки на навчання, інших стимулів, гарантій; про порядок отримання послуги "Муніципальна няня", про порядок зміни місця голосування без зміни виборчої адреси, щодо процедури перевірки виборців до державного реєстру і списку виборців, порядку голосування та механізму захисту порушених прав під час виборів; порядку приведення цін/тарифів на послуги з постачання теплової енергії та послуги з постачання гарячої води до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 560 "Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг".

Протягом І півріччя 2019 року робота Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проводилась у чіткій відповідності до розроблених планів роботи місцевого центру, завдань, доручень Координаційного центру з надання правової допомоги та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області.

За І півріччя 2019 року Старокостянтинівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги зареєстровано 1929 звернень, з них 137 звернень суб'єктів права на отримання безоплатної вторинної правової допомоги, 1792 звернення щодо отримання консультацій, складення документів правового характеру. Серед звернень 49 осіб, що звернулися з метою доступу до електронних сервісів Мін‘юсту.

Працівниками Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги підготовлено та подано 53 позовні заяви до Старокостянтинівського районного суду. Здійснено представництв інтересів клієнтів в суді – 68. Красилівським бюро правової допомоги підготовлено та подано 16 позовних заяв до Красилівського районного суду, здійснено представництв інтересів клієнтів в суді – 27. Теофіпольським бюро правової допомоги підготовлено та подано 15 позовних заяв до Теофіпольського районного суду, здійснено представництв інтересів клієнтів в суді – 22.

Відділом організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з її надавачами Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги прийнято рішень про надання безоплатної вторинної правової допомоги клієнтам – 127. Видано 44 доручення для надання безоплатної вторинної правової допомоги особам, які належать до однієї з категорій, передбачених ст. 14 Закону України "Про безоплатну правову допомогу". Видано 107 наказів про надання безоплатної вторинної правової допомоги на працівників Місцевого центру.

Забезпечено посвідчення 30 довіреностей, виданих адвокатам/працівникам суб’єктами права на безоплатну вторинну правову допомогу, за зверненнями яких прийнято рішення про надання такої допомоги.

Перевірено 252 акти адвокатів, з них 223 – направлено в Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області.

Старокостянтинівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Теофіпольським, Красилівськом бюро правової допомоги з метою розширення правового світогляду школярів та студентів, їх правового виховання та правової освіти, забезпечення роз'яснення законодавства спрямованого на запобігання випадкам насильства в сім'ї та злочинності неповнолітніх, протягом І півріччя 2019 року проведено 115 правопросвітницьких заходів.

З метою забезпечення спрощення доступу громадян до безоплатної правової допомоги, щодо можливостей вирішення проблем у правовий спосіб, за І півріччя 2019 року проведено 13 правопросвітницьких заходів, спрямованих на запобігання безробіттю для осіб, які шукають роботу та перебувають на обліку в Центрах зайнятості.

З метою обговорення результатів роботи з надання БПД, створення мережі параюристів та залучення нових стейкхолдерів для забезпечення консультування громадян відповідних територіальних громад проведено 39 робочих зустрічей з сільськими головами та головами територіальних громад.

З метою спрощення доступу до безоплатної правової допомоги та задоволення потреб у правових послугах, зокрема для соціально вразливих суспільних груп (інвалідів, людей похилого віку або з обмеженими фізичними можливостями, одиноких осіб, ветеранів війни, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, внутрішньо переміщених осіб, а також осіб, які проживають або перебувають у віддалених населених пунктах) проведено 7 правопросвітницьких заходи.

З початку 2019 року працівниками центру та бюро правової допомоги здійснено 38 виступів щодо висвітлення діяльності БПД в засобах масової інформації.

З метою консолідації зусиль спрямованих на співпрацю в частині забезпечення прав та соціальних гарантій, передбачених законодавством, Старокостянтинівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги за І півріччя 2019 року укладено 5 меморандумів про співпрацю.

З метою надання органам місцевого самоврядування, а також зацікавленим особам консультаційно-методичної допомоги з правових питань Старокостянтинівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Красилівським, Теофіпольським бюро правової допомоги розроблено 8 методичних рекомендацій для ОМС та громадян.

На виконання завдання річного плану щодо висвітлення кращих практик роботи адвокатів, залучених до надання безоплатної вторинної правової допомоги, на офіційному сайті Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області, за матеріалами Старокостянтинівського місцевого центру висвітленно 6 успішних практик адвокатів та працівників місцевого центру.

З метою забезпечення спрощення доступу громадян до безоплатної правової допомоги, розширення можливостей надання їм як первинної, так і вторинної правової допомоги у цивільних та адміністративних справах, за І півріччя 2019 року здійснено 36 виїздів мобільних консультативних груп та забезпечено роботу 50 дистанційних пунктів консультування. Під час роботи яких жителям надавалася безоплатна правова допомога на найпоширеніші правові питання: порядок стягнення аліментів, їх оформлення, зміна; нарахування пенсій, перерахунок, індексація; порядок сплати єдиного страхового внеску; порядок спадкування за законом, тощо.

Старокостянтинівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

(м. Старокостянтинів, вул. Миру, 1/2, 1 поверх, тел. (03854) 4-54-75)

Красилівське бюро правової допомоги — м. Красилів, вул. Театральна, 1, тел. (03855) 4-26-60, 4-27-70.

Теофіпольське бюро правової допомоги — смт. Теофіполь, вул. Б. Хмельницького, 9, тел. (03844) 3-16-84, 3-09-05.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги — 0-800-213103

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Липень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Погода
Архів
Липень 2019 (18)
Червень 2019 (20)
Травень 2019 (25)
Квітень 2019 (21)
Березень 2019 (28)
Лютий 2019 (36)