Свято першого снопа

Свято першого снопа "Хлібові вклонімося" у Ладигах

5 липня 2019 року / 393 переглядів

5 липня у с.Ладиги відбулось свято першого снопа "Хлібові вклонімося" – урочисте оформлення початку жнив, в основі якого лежить народна традиція зажинків.

Відзначення традиційного свята зажинків у Ладигах відроджено та організовано керівником сільськогосподарського кооперативу ім.Щорса Віталієм Фомовичем. Відкриваючи урочисту частину свята керівник господарства Віталій Фомович ознайомив гостей із виробничими потужностями та основними досягнення кооперативу.

Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив ім.Щорса є багатогалузевим господарством з розвиненим рослинництвом та тваринництвом. У господарстві функціонують виробничі підрозділи – тракторно-рільнича бригада, молочно-товарна ферма, автопарк, ремонтна майстерня, будівельна бригада, рільнича бригада. Господарство обробляє 2516 гектари землі.

У минулому році було зібрано 8420 тонн зерна при середній урожайності 62,6 цнт/га та 17091 тонн цукрових буряків при середній урожайності 621 цнт/га. Урожайність кукурудзи склала – 125 цнт/га, озимої пшениці – 61 цнт/га, жита – 53 цнт/га, гречки – 31 цнт/га, сої – 35 цнт/га, соняшнику – 36 цнт/га.

Станом на 01.07.2019 року в господарстві утримується 1203 голови ВРХ. З початку року в господарстві вироблено 118 тонн м’яса (на 9 тонн більше, ніж у минулому році) та 1508 тонн молока (на 197 тонн більше).

Господарство постійно розвивається та йде у "ногу з часом". Проведено реконструкцію зерносховища, водогону, приміщення для зберігання кормів. Оновлюється машинно-тракторний парк.

Вітаючи гостей свята голова районної державної адміністрації Сергій Фесун подякував керівнику та колективу СГК ім.Щорса за значний особистий внесок у розвиток сільського господарства Старокостянтинівщини.

Завдяки ефективному управлінню Віталія Фомовича сьогодні у кооперативі 153 особи забезпечені робочими місцями із гідною заробітною платою. Підприємство є значним платником податків на теренах району. У минулому році СГК ім.Щорса сплатило понад 14,5 млн. грн. усіх податків та зборів.

"Діяльність подібних агроформувань в достатній мірі наповнює бюджети всіх рівнів, що дозволяє реалізовувати різноманітні соціальні проекти у населених пунктах району, покращувати інфраструктуру та благоустрій. З ваших податків фінансується українська армія, яка боронить наші хлібні поля і наші домівки. Бажаю вам гарних врожаїв, достатку, благополуччя, подальшого розвитку та мирного неба над Україною", – зазначив голова райдержадміністрації.

Сергій Фесун вручив Подяки районної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Старокостянтинівського району керівнику сільськогосподарського кооперативу ім.Щорса Віталію Фомовичу та Ладигівському сільському голові Володимиру Білому.

По завершенні урочистої частини до уваги гостей свята було представлено концерт, трюки із верхової їзди від вихованців кінно-спортивного клубу "Козацький герць". Також усі мали змогу скуштувати оригінальні страви від організаторів свята.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Липень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Погода
Архів
Липень 2019 (18)
Червень 2019 (20)
Травень 2019 (25)
Квітень 2019 (21)
Березень 2019 (28)
Лютий 2019 (36)