Людмила Гнатюк: реформа системи охорони здоров'я направлена на покращення якості надання медичних послуг громадянам

Людмила Гнатюк: реформа системи охорони здоров'я направлена на покращення якості надання медичних послуг громадянам

4 липня 2019 року / 111 переглядів

3 липня заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк провела нараду-семінар з питань впровадження реформи галузі охорони здоров'я в медичних закладах Старокостянтинівщини. У нараді взяли участь завідуючі відділеннями Старокостянтинівської центральної районної лікарні та амбулаторій загальної практики сімейної медицини комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівський центр первинної медико-санітарної допомоги".

Розпочинаючи нараду Людмила Гнатюк зазначила, що проведення цієї зустрічі також зумовлене випадками пізнього звернення пацієнтів до лікарів спеціалізованої (вторинної) медичної допомоги. Тому під час наради обговорено також питання співпраці та взаємодії медичних працівників первинної і вторинної ланок медичної допомоги задля покращення надання медичних послуг жителям Старокостянтинівщини.

Свої пропозиції з цього питання висловили депутат Хмельницької обласної ради, завідувач хірургічним відділенням Старокостянтинівської центральної районної лікарні Микола Гнатюк, директор комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівський Центр первинної медико-санітарної допомоги" Анатолій Швець, в.о. обов`язків головного лікаря Старокостянтинівської центральної районної лікарні Сергій Чесаков та завідувач консультативно-діагностичною поліклінікою центральної районної лікарні Ольга Калина.

За результатами наради вирішено, що позитивного результату в розвитку галузі медицини можна досягти при більш ефективній співпраці первинної і вторинної ланки надання медичної допомоги, покращенні санітарно-освітньої роботи серед населення району, забезпеченні здорового способу життя громадян.

"Усе, що залежить від керівництва району, органів місцевого самоврядування, ми намагаємось робити. Це стосується і покращення матеріально-технічного стану галузі охорони здоров’я, і створення належних умов праці. Медичні працівники зі свого боку повинні чітко виконувати свої функціональні обов’язки. Щоб кожна людина, яка звернулася до Вас по допомогу, отримала якісні медичні послуги", – резюмувала Людмила Гнатюк.

Довідково.

З початку минулого року МОЗ України розпочало розбудову нової системи охорони здоров’я, в в центрі якої – людина і всі питання її здоров’я. У 2019 році МОЗ України презентує перший в історії України гарантований пакет медичних послуг, який прийде на заміну псевдо-безкоштовній медицині.

Гарантований пакет – це послуги первинної, спеціалізованої амбулаторної, стаціонарної медичної допомоги, а також екстрена, паліативна та реабілітаційна допомога. Це базовий набір життєво необхідних медичних послуг, які затверджуватиме восени 2019 Верховна Рада разом із Державним бюджетом на 2020 рік.

Щоб з 2020 року запрацювала програма медичних гарантій, необхідно, щоб восени 2019 року всі заклади спеціалізованої допомоги підписали договори з Національною службою здоров’я.

Для цього вони повинні автономізуватися, комп’ютеризуватися та мати відповідне обладнання. Це все реалістичні завдання, які первинка успішно виконала. Тож це можливо й на рівні спеціалізованої допомоги.

З 2020 року в країні діятиме єдиний медичний простір. Відомчі заклади, як Феофанія та заклади Національної академії медичних наук, почнуть також перехід на фінансування за принципом "гроші йдуть за пацієнтом" й стануть відкритими для всіх.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Липень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Погода
Архів
Липень 2019 (18)
Червень 2019 (20)
Травень 2019 (25)
Квітень 2019 (21)
Березень 2019 (28)
Лютий 2019 (36)