Відбулось засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Старокостянтинівській райдержадміністрації

Відбулось засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Старокостянтинівській райдержадміністрації

3 липня 2019 року / 129 переглядів

3 липня заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк провела засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Старокостянтинівській райдержадміністрації.

У вступному слові Людмила Гнатюк наголосила, що надзвичайно напруженою і загрозливою залишається епізоотична ситуація по африканській чумі свиней в Україні. "Наші першочергові завдання – це виконання рішень Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Хмельницькій обласній державній адміністрації та контроль виконання рішень відповідної комісії при райдержадміністрації. Розроблено відповідні заходи, які необхідно вжити, щоб мінімізувати ризик проникнення вірусу на територію Старокостянтинівщини. Від цього залежить подальша доля свиногосподарств та економіки району, епізоотична безпека держави", – зазначила Людмила Гнатюк.

Членами комісії заслухано інформацію директора ДПДГ "Самчики" Юрія Вовколупа щодо причин невиконання заходів з додержання правил біобезпеки роботи свиногосподарства та вимог ведення роботи свиногосподарства у "закритому" режимі. За результатами заслуханої інформації комісією вирішено розробити план-графік з усунення недоліків біобезпеки роботи цього підприємства.

Начальник управління Держпродспоживслужби в Старокостянтинівському районі Леонід Слободянюк вкотре наголосив на важливості "закритого" режиму роботи господасртв району у яких утримуються свині. Відмічено, що необхідно обладнати господарства огорожею, санпропускниками, дезбар’єрами, дезкилимками, працівникам видати спецодяг, спецвзуття, організувати харчування відповідно до вимог карантину, прання одягу та недопустимість утримання працівниками господарств свиней у власних домогосподарствах.

Також під час засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії заслухано інформацію голови Старокостянтинівського районного товариства мисливців та рибалок УТМР Володимира Плахтія щодо обстежень мисливських угідь та відкриття сезону полюванняї.

Членами комісії розглянуто питання щодо паспортизації та щеплень проти сказу мисливських собак, необхідності проведення роз’яснювальної роботи з мисливцями щодо епізоотичної ситуації із захворювання свиней на африканську чуму, відстеження популяції лисів, зайців, дикого кабана, захворюваності диких тварин на сказ. Наразі карантинних обмежень щодо сказу по мисливським угіддям району не введено. Під час перевірки на території мисливських угідь Старокостянтинівського району не виявлено фактів загибелі тварин та птиці, що свідчить про благополучність щодо епізоотичного стану.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Липень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Погода
Архів
Липень 2019 (18)
Червень 2019 (20)
Травень 2019 (25)
Квітень 2019 (21)
Березень 2019 (28)
Лютий 2019 (36)