Для преференційної реалізації товарів на євроринку подільські експортери отримали півтори тисячі сертифікатів EUR.1

Для преференційної реалізації товарів на євроринку подільські експортери отримали півтори тисячі сертифікатів EUR.1

1 липня 2019 року / 65 переглядів

З початку року Хмельницькою митницею ДФС оформлено 1,5 тисячі сертифікатів EUR.1 підприємствам-експортерам для реалізації продукції, виробленої ними, у країнах Європейського Союзу.

У числі постійних отримувачів євро сертифіката – більше сотні підприємств Хмельниччини. Примітно, що кількість виданих сертифікатів відповідає рівню минулого року.

За результатами проведеного митницею моніторингу, до трійки країн – основних партнерів експортерів Хмельниччини увійшли Польща, Німеччина та Бельгія. Найчастіше там купляли вироблені на теренах нашого краю сталевий прокат, меблі, санітарно-технічні вироби, механічні пристрої для обробки ґрунту, сплав алюмінію. До смаку європейцям також мед; олія соняшникова та соєва, масло вершкове, крупи, борошно та інша продукція вітчизняної переробної промисловості.

Крім того, шість підприємств-виробників нашого краю протягом двох років є уповноваженими експортерами, що надає їм право преференційного продажу власних товарів у країнах Європейського Союзу. Такий статус мають ТОВ «Карат», ТОВ «Сансервіс», ТОВ «Сіріус Екстружен», ТОВ «УКР-ВОЛНАТ», ТДВ «Славутський цикорієсушильний завод» і ТОВ «Деражнянський молочний завод»., що дозволило даним підприємствам самостійно декларувати походження товарів шляхом складання декларації інвойс під час експорту товарів до країн ЄС.

«Для забезпечення реалізації виробленої на теренах області продукції Хмельницькою митницею ДФС оформлено майже 8 тисяч експортних декларацій, що на 200 одиниць більше проти показника 2018 року. Що стосується організації митного контролю та додержання часових нормативів, того середній час митного оформлення однієї експортної митної декларації склав 39 хвилин, це на 8 хвилин менше, ніж торік. У нас успішно апробовано такі митні сервіси як «Єдине вікно», «Єдиний рахунок», інші електронні новації, які відповідають європейському рівню», – акцентував увагу начальник Хмельницької митниці ДФС Іван Бережнюк.

Джерело

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Липень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Погода
Архів
Липень 2019 (18)
Червень 2019 (20)
Травень 2019 (25)
Квітень 2019 (21)
Березень 2019 (28)
Лютий 2019 (36)