Засідання колегії районної державної адміністрації

Засідання колегії районної державної адміністрації

27 червня 2019 року / 171 переглядів

27 червня голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів розширене засідання колегії райдержадміністрації.

Перед початком засідання Сергій Фесун привітав присутніх із 23-ю річницею Конституції України, побажав усім міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону України – народовладдя, гуманізму та законності.

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун спільно із головою районної ради Михайлом Яснюком відповідно до Указу Президента України від 06.05.2019 року №190/2019 вручили посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України "Мати-героїня" жительці с.Коржівка, матері п'яти дітей Лисюк Наталії Петрівні.

Також керівники району з нагоди відзначення Дня Конституції України вручили цінні подарунки та Грамоти Хмельницької обласної ради голові Старокостянтинівського районного товариства мисливців та рибалок УТМР Володимиру Плахтію, депутату Старокостянтинівської районної ради, директору ПП "Престиж" Миколі Янковському і Подяку Хмельницької обласної ради Чорнянському сільському голові Миколі Реп'юку.

На порядку денному засідання колегії районної державної адміністрації розглянуто наступні питання:

  1. Про здійснення виконавчим комітетом Великочернятинської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.
  2. Про здійснення виконавчим комітетом Волице-Керекешинської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.
  3. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.
  4. Про стан дотримання свободи слова в районі.
  5. Про план роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2019 року.

По першому та другому питаннях порядку денного доповідав керівник апарату адміністрації Андрій Літвінчук, який ознайомив присутніх із соціально-економічним становищем відповідних сільських рад, діяльністю закладів охорони здоров'я, культури та освіти, виконанням делегованих повноважень у сфері регулювання земельних відносин, соціального захисту населення, освіти, охорони здоров`я, культури, фізкультури і спорту, забезпеченням виконання на підвідомчих територіях Закону України "Про звернення громадян", Законів України, Указів та розпоряджень Президента України, постанов Кабінету Міністрів, розпоряджень голів обласної і районної державної адміністрацій.

По третьому питанню засідання колегії слово для виступу надавалось начальнику управління фінансів районної державної адміністрації Григорію Горді, який ознайомив присутніх із змінами до видаткової частини районного бюджету на 2019 рік задля вирішення нагальних потреб у різних сферах життєдіяльності району. Членами колегії прийнято рішення надати матеріали з питання "Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік" для розгляду на черговій сесії районної ради.

По четвертому та п'ятому питаннях засідання колегії слово для виступу надавалось керівнику апарату адміністрації Андрію Літвінчуку. За результатами розгляду питань прийнято відповідні рішення.

Підсумовуючи засідання колегії районної державної адміністрації Сергій Фесун наголосив на важливості продовження роботи із збільшення дохідної частини місцевих бюджетів та пошуку додаткових шляхів їх надходжень, забезпечення роботи закладів торгівлі у сільській місцевості відповідно до норм чинного законодавства, вирішення питань благоустрою у населених пунктах району та дотримання трудової дисципліни працівниками установ, які фінансуються з місцевих бюджетів.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Липень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Погода
Архів
Липень 2019 (18)
Червень 2019 (20)
Травень 2019 (25)
Квітень 2019 (21)
Березень 2019 (28)
Лютий 2019 (36)