На Старокостянтинівщині відбулася зустріч громадськості з директором Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Тарасом Лопушанським

На Старокостянтинівщині відбулася зустріч громадськості з директором Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Тарасом Лопушанським

27 червня 2019 року / 355 переглядів

26 червня у районній державній адміністрації відбулась зустріч Директора Львівського територіального управління Національного бюро Тараса Лопушанського з представниками органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськості та жителями Старокостянтинівщини.

Директор Львівського територіального управління Національного бюро України Тарас Лопушанський презентував присутнім основні напрямки діяльності Національного антикорупційного бюро та поспілкувався із представниками громадськості району.

Під час зустрічі розглянуто питання про передумови утворення Національного антикорупційного бюро України, історію створення, повноваження, завдання та результати роботи за час діяльності. Також Тарас Васильович зауважив, що юрисдикція Львівського територіального управління поширюється на Львівську, Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську та Хмельницьку області.

"Це державний правоохоронний орган. Його завдання – боротьба з корупцією у вищих ешелонах влади", – повідомив Тарас Лопушанський. Він зазначив, що у боротьбі з корупцією влада, правоохоронні органи та громадськість повинні діяти спільно. Адже ефективна співпраця сприятиме остаточному результату. Водночас, аби розпочати розслідування, потрібно мати конкретні факти. Тож Тарас Васильович закликав громадськість Старокостянтинівщини звертатися до НАБУ у разі необхідності.

НАБУ, відповідно до Закону України "Про Національне антикорупційне бюро України", є державним правоохоронним органом, завданням якого є протидія кримінальним корупційним правопорушенням, які вчинені вищими посадовими особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та становлять загрозу національній безпеці. Згідно з пунктом 4, 5 частини 1 статті 16 Закону України "Про Національне антикорупційне бюро України" до обов’язків Національного бюро входить взаємодія з іншими державними органами, органами місцевого самоврядування та іншими суб’єктами для виконання своїх обов’язків, а також здійснення інформаційно-аналітичної роботи з метою виявлення та усунення причин і умов, що сприяють вчиненню кримінальних правопорушень, віднесених до підслідності Національного бюро.

"Українці тривалий час чекали змін, зокрема, й щодо створення нових правоохоронних органів, – підкреслив Тарас Лопушанський. – Однак, ефективного результату у подоланні корупції можна досягти лише спільними зусиллями та активною громадянською позицією кожного із нас".

По завершенні зустрічі, присутні мали змогу задавати питання та отримати кваліфіковані відповіді. Тарас Лопушанський подякував за можливість проведення зустрічі, та висловив сподівання, що жителі Старокостянтинівщини стануть партнерами Національного бюро у питаннях боротьби із корупційними правопорушеннями.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Липень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Погода
Архів
Липень 2019 (18)
Червень 2019 (20)
Травень 2019 (25)
Квітень 2019 (21)
Березень 2019 (28)
Лютий 2019 (36)